Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Карла Маркса, 47. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району

Головна сторінка
Інформаційна довідка про район
Структура та керівництво
Вакансії
Розпорядження РДА
Нормативно-правові акти занесені до державного реєстру
Правоохоронна діяльність
Економіка
Агропромисловий комплекс
Сім'я, молодь, спорт
Охорона здоров'я
Освіта
Культура
Голодомор 1932-1933рр.
Доступ до публічної інформації
Плани роботи
Проекти рішень чергової сесії Шепетівської районної ради
Перейти на сайт Президента України
Перейти на сайт Верховної Ради України
Перейти на сайт КМУ
Перейти на сайт ВСУ
Інші державні ресурси
Сайт Хмельницької обласної державної адміністрації
Сайт Хмельницької обласної ради
Урядова телефонна

НОВИНИ

Заступник голови Василь Дейнега відвідав фермерське господарство у с.Коськів

«Продовольча безпека України залежить від сильного господаря, який вболіває за свою справу і уміє вправно поводитись із землею та дбає про неї» – на цьому неодноразово наголошував Президент України Віктор Янукович, характеризуючи соціально-економічний розвиток країни та наголошуючи на раціональному використанні державних земель.
Яскравим прикладом цього є фермерське господарство «Левада - В», яке очолює Воронюк Катерина Миколаївна і знаходиться у селі Коськів Шепетівського району. 11 грудня заступник голови райдержадміністрації Василь Дейнега відвідав дане господарство, зустрівся з виконавчим директором Миксимом Воронюком та колективом господарства, ознайомився з роботою сільськогосподарського формування. Також, під час зустрічі обговорювались питання щодо підвищення зайнятості населення, створення нових робочих місць, завдання і перспективи на 2014 рік.
ФГ «Левада - В» зареєстровано в с. Чотиробоки Шепетівського району і розпочало свою роботу в 2000 році. Сільськогосподарські угіддя господарства знаходяться в селах Чотирбоки та Коськів. Загальна площа угідь в даному господарстві становить 748 га, в тому числі ріллі - 620 га.
ФГ «Левада - В» спеціалізується по вирощуванні зернових, зернобобових та технічних культур. В господарстві працює 13 чоловік. Сільськогосподарське формування є одним із кращих фермерських господарств району. За підсумками роботи за 2013 рік зайняло друге місце серед господарств даної категорії.
Станом на 1 грудня 2013 року валовий збір зернових та зернобобових культур склав 1033 тонни при урожайності 31,7 ц/га. ( площа посіву даних культур була 326 га). Із технічних культур господарство вирощує ріпак, валовий збір якого склав 240 тонн із площі 120 га при урожайності 20 ц/га.
Дбаючи про розбудову фермерського господарства, Катерина Миколаївна піклується про раціональне використання інвестиційних коштів, впровадження новітніх технологій та високоврожайних сортів, тісно співпрацює з науковими установами. З року в рік на полях господарства збираються високі врожаї зернових та технічних сільськогосподарських культур.