Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Карла Маркса, 47. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району

Головна сторінка
Інформаційна довідка про район
Структура та керівництво
Вакансії
Розпорядження РДА
Нормативно-правові акти занесені до державного реєстру
Правоохоронна діяльність
Економіка
Агропромисловий комплекс
Сім'я, молодь, спорт
Охорона здоров'я
Освіта
Культура
Голодомор 1932-1933рр.
Доступ до публічної інформації
Плани роботи
Проекти рішень чергової сесії Шепетівської районної ради
Перейти на сайт Президента України
Перейти на сайт Верховної Ради України
Перейти на сайт КМУ
Перейти на сайт ВСУ
Інші державні ресурси
Сайт Хмельницької обласної державної адміністрації
Сайт Хмельницької обласної ради
Урядова телефонна

НОВИНИ

Звернення голови облдержадміністрації Василя Ядухи до жителів краю

Шановні краяни!
Влада Хмельниччини, яка нині організовує та забезпечує сталу роботу виконавчих органів, докладає максимум зусиль аби завершити рік спокійно та без комунальних чи фінансових колапсів. В області нині, всупереч непростій загальнодержавній суспільно-політичній ситуації, всі галузі стабільно працюють для забезпечення нормальної життєдіяльності краю.
Разом з тим, наміри окремих опозиціонерів майдану можуть спричинити серйозні проблеми. Блокування роботи адмінбудівель чи правоохоронних органів, перешкоджання у роботі державних структур може призвести до незворотних процесів. Страждатиме економічний та соціальний сектори. Якщо протистояння чи провокації продовжуватимуться, то є ризик залишитися без бюджету на наступний рік. А відтак – без пенсій, зарплат, стипендій, соціальних допомог залишаться наші люди. Як ми харчуватимемо дітей у садочках і школах, як надаватимемо медичну допомогу хворим, як очищатимемо дороги від снігу і подаватимемо тепло в будинки?! Варто задуматися і над можливим розгулом злочинності. Вже зараз працівники міліції говорять про збільшення фактів квартирних крадіжок, угонів авто, вуличних пограбувань,- особливо в столиці. Звертаюся до вас із проханням бути особливо пильними і до свого здоров’я! В області нам вдалося зупинити ріст захворюваності на туберкульоз і вже три роки поспіль поступово зменшується кількість хворих. Нещодавно на Київському майдані померла від туберкульозу людина, в якої була відкрита форма цієї недуги. Не залишіть цей факт поза увагою.
Дорогі земляки!
Сьогодні у нас відновився нормальний навчальний процес, - студенти та учні повернулися до Вишів та шкіл. Комунальні служби вправно реагують на погодні виклики і виконують свої обов’язки. Медики та надзвичайники безперебійно надають людям невідкладну допомогу. Місцева влада разом з Кабміном завершують підготовку найважливішого фінансового документу на наступний рік – Бюджету 2014. Закликаю всіх і кожного: не дайте провокаторам маніпулювати собою, не заважайте працювати адміністраціям і радам. Від вашого розуміння і патріотизму залежить життєдіяльність міст, селищ і сіл.
Будьмо зваженими у своїх помислах і діях, аби в мирі і спокої завершити цей рік та з новими конструктивними планами увійти в європейську сім’ю.

Голова Хмельницької облдержадміністрації Василь Ядуха