Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Карла Маркса, 47. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району

Головна сторінка
Інформаційна довідка про район
Структура та керівництво
Вакансії
Розпорядження РДА
Нормативно-правові акти занесені до державного реєстру
Правоохоронна діяльність
Економіка
Агропромисловий комплекс
Сім'я, молодь, спорт
Охорона здоров'я
Освіта
Культура
Голодомор 1932-1933рр.
Доступ до публічної інформації
Плани роботи
Проекти рішень чергової сесії Шепетівської районної ради
Перейти на сайт Президента України
Перейти на сайт Верховної Ради України
Перейти на сайт КМУ
Перейти на сайт ВСУ
Інші державні ресурси
Сайт Хмельницької обласної державної адміністрації
Сайт Хмельницької обласної ради
Урядова телефонна

НОВИНИ

Розвиток стратегічних відносин із Китаєм є пріоритетом зовнішньої політики України - Віктор Янукович

Розширення стратегічного партнерства з Китаєм є пріоритетом зовнішньої політики нашої держави. Про це Президент України Віктор Янукович сказав під час зустрічі з Прем’єром Державної ради Китайської Народної Республіки Лі Кецяном.
«Розвиток партнерських, стратегічних відносин між Україною і Китаєм є пріоритетом нашої зовнішньої політики», - сказав Глава держави на початку зустрічі. На його переконання, сьогоднішня зустріч є гарною нагодою обговорити питання розширення стратегічного партнерства між країнами.
«Я задоволений активізацією українсько-китайських відносин і успішним розвитком двостороннього діалогу», - додав Президент.
Віктор Янукович запросив Лі Кецяна відвідати Україну з візитом.
У свою чергу, Прем’єр Держради КНР зазначив, що Китай та Україна є хорошими друзями і партнерами, а між країнами існує всебічна стратегічна співпраця. Він також висловив думку, що візит Президента України до Китаю та підписання низки двосторонніх документів заклали хороший фундамент для подальшого розвитку відносин між країнами. «Ви приділяєте велику увагу розвитку відносин між Україною і Китаєм. Думаю, що ваш візит уже досяг великих успіхів», - сказав Лі Кецян.
«Ви вивели українсько-китайські відносини на новий етап», - додав він. Лі Кецян прийняв запрошення Віктора Януковича відвідати Україну з візитом, зауваживши, що зовнішньополітичним відомствам обох країн варто вже розпочати обговорення деталей майбутнього візиту.
Під час зустрічі сторони також обговорили питання активізації співробітництва в авіації, сільському господарстві, суднобудуванні, співпраці у сфері фінансів, банківській системі, питання створення технопарків. Окрему увагу було приділено співробітництву в гуманітарній сфері.
Крім того, обговорювалися питання розбудови Великого шовкового шляху.