Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Карла Маркса, 47. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району

Головна сторінка
Інформаційна довідка про район
Структура та керівництво
Вакансії
Розпорядження РДА
Нормативно-правові акти занесені до державного реєстру
Правоохоронна діяльність
Економіка
Агропромисловий комплекс
Сім'я, молодь, спорт
Охорона здоров'я
Освіта
Культура
Голодомор 1932-1933рр.
Доступ до публічної інформації
Плани роботи
Проекти рішень чергової сесії Шепетівської районної ради
Перейти на сайт Президента України
Перейти на сайт Верховної Ради України
Перейти на сайт КМУ
Перейти на сайт ВСУ
Інші державні ресурси
Сайт Хмельницької обласної державної адміністрації
Сайт Хмельницької обласної ради
Урядова телефонна

НОВИНИ

Спільними зусиллями з підприємцями краю

За участю заступника голови облдержадміністрації Леоніда Гураля відбулося чергове засідання регіональної ради підприємців області, яке пройшло у форматі конструктивного обговорення питань створення в області сприятливого бізнес-клімату.
Для влади було і залишається важливим завданням – проведення системних консультацій з представниками бізнесу, які здійснюють підприємницьку діяльність за принципами соціальної та загальногромадської відповідальності. Голова обласної державної адміністрації Василь Степанович Ядуха неодноразово наголошував, що пріоритетними напрямками економічної політики влади на обласному рівні є підвищення конкурентоспроможності економіки та покращення інвестиційного клімату, підтримка місцевого товаровиробника та збільшення експорту товарів.
«Про наш регіон, його можливості вже знають в багатьох країнах світу. Позиція місцевої влади щодо розбудови економіки краю імпонує потенційним інвесторам. Так, лише за І півріччя поточного року кількість підприємств з іноземними інвестиціями в області зросла з 231 до 283 підприємств. Ці цифри переконливо ілюструють якість бізнес-клімату в регіоні» – зазначив заступник голови адміністрації.
Протягом трьох останніх років залучено 80 млн. дол. США прямих іноземних інвестицій, що складає третину загального обсягу іноземних інвестицій, що надійшли в економіку Хмельниччини за роки незалежності України.
Спостерігається зростання обсягів виробництва продукції. Сільськогосподарський сектор економіки Хмельниччини три роки поспіль демонструє сталу тенденцію зростання обсягів виробництва продукції. За січень-вересень 2013 року забезпечено приріст надходжень до загального фонду місцевих бюджетів на 9,6% або на 108,7 млн. гривень. “У контексті зазначеного для нас дуже важлива думка підприємницької громадськості області щодо перспектив розбудови бізнес-середовища регіону, у першу чергу в перспективних напрямках економічного потенціалу. Так, на сьогоднішній день актуальним питанням є обговорення законопроекту про Загальнодержавну програму розвитку малого і середнього підприємництва на 2014-2024 роки”, – акцентував увагу присутніх Леонід Андрійович.
За даними щорічної оцінки легкості ведення бізнесу експертами Світового банку позиції України у 2013 році зросли у світовому рейтингу на 25 пунктів. Якщо в минулорічному звіті наша країна посіла 137 місце серед 185 досліджуваних держав, в цьому році – 112-е місце серед 189 учасників рейтингу.
Україну визначено державою, яка досягла найбільших результатів у поліпшенні регуляторного середовища серед усіх країн у 2012-2013 роках. Це висока оцінка, але ще багато питань потребують суттєвого врегулювання. Тому, виключно через конструктивне обговорення існуючих проблем у бізнес-середовищі, напрацювання виважених пропозицій, можливо сформувати спільну позицію для створення об’єктивних умов розвитку підприємництва, зокрема шляхом вдосконалення нормативно-правової бази та дерегуляції бізнесу.
За підсумками засідання регіональної ради підприємців області прийнято ряд принципових рішень, реалізація яких забезпечить конструктивну та плідну роботу дорадчого органу при облдержадміністрації.

За матеріалами Департаменту економічного розвитку і торгівлі ОДА