Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Карла Маркса, 47. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району

Головна сторінка
Інформаційна довідка про район
Структура та керівництво
Вакансії
Розпорядження РДА
Нормативно-правові акти занесені до державного реєстру
Правоохоронна діяльність
Економіка
Агропромисловий комплекс
Сім'я, молодь, спорт
Охорона здоров'я
Освіта
Культура
Голодомор 1932-1933рр.
Доступ до публічної інформації
Плани роботи
Проекти рішень чергової сесії Шепетівської районної ради
Перейти на сайт Президента України
Перейти на сайт Верховної Ради України
Перейти на сайт КМУ
Перейти на сайт ВСУ
Інші державні ресурси
Сайт Хмельницької обласної державної адміністрації
Сайт Хмельницької обласної ради
Урядова телефонна

НОВИНИ

Співпраця України з Митним союзом у форматі «3+1» почалася - Глава держави

Запропонований Україною варіант співпраці з Митним союзом у форматі «3+1» почав працювати. Про це Президент України Віктор Янукович сказав в інтерв'ю українським телеканалам.
Глава держави нагадав, що відносини України з Митним союзом визначені меморандумом, який фактично надає нашій державі статус спостерігача. «Сьогодні представник України в Митному союзі вже є, він стежить за тим, щоб інтереси України були там представлені в усіх подальших діях і рішеннях, які прийматимуть ця комісія і вища рада Митного союзу на рівні Президентів. Тому ми нарешті домовилися, що цей формат «3+1» в якомусь вигляді почав вже працювати», - сказав Віктор Янукович.
Він також зазначив, що в Євразійському союзі Україна офіційно є спостерігачем . Президент нагадав, що зараз готується новий статут Євразійського союзу, який буде прийнятий на початку 2015 року. «Ми ведемо і сьогодні цю роботу, і в цьому статуті буде передбачений статус партнера. Ми можемо цей статус отримати», - зазначив Глава держави.
За його словами, цей статус передбачає, що Україна буде готова приєднатися до деяких положень Євразійського митного союзу, які не суперечать правилам Світової організації торгівлі. «І з цим згодні всі: і в Європі, і в Митному союзі. Це не викликає ні в кого ніяких протиріч. І це не входить у протиріччя з підписанням Україною договору про створення зони вільної торгівлі з Європейським Союзом, оскільки ми підписали договір про створення зони вільної торгівлі з країнами СНД», - сказав Віктор Янукович.