Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Карла Маркса, 47. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району

Головна сторінка
Інформаційна довідка про район
Структура та керівництво
Вакансії
Розпорядження РДА
Нормативно-правові акти занесені до державного реєстру
Правоохоронна діяльність
Економіка
Агропромисловий комплекс
Сім'я, молодь, спорт
Охорона здоров'я
Освіта
Культура
Голодомор 1932-1933рр.
Доступ до публічної інформації
Плани роботи
Проекти рішень чергової сесії Шепетівської районної ради
Перейти на сайт Президента України
Перейти на сайт Верховної Ради України
Перейти на сайт КМУ
Перейти на сайт ВСУ
Інші державні ресурси
Сайт Хмельницької обласної державної адміністрації
Сайт Хмельницької обласної ради
Урядова телефонна

НОВИНИ

Утвердження здорового способу життя – одне із пріоритетних завдань держави

Утвердження здорового способу життя, особливо серед дітей і молоді, на сьогодні залишається актуальним питанням для держави. Головну роль у цьому мають відігравати фізична культура і спорт.
У рамках виконання ініціатив Президента Віктора Януковича місцевими органами виконавчої влади вживаються заходи щодо популяризації здорового способу життя та створення умов для якісного оздоровлення та відпочинку дітей Шепетіщини у літній період.
13 серпня, у лісі поблизу села Городище Шепетівського району, відбулося таборування учнівської та студентської молоді «Молодь за здоровий спосіб життя».
В таборуванні взяли участь близько 30 учнів та студентів району. Серед учасників заходу проводились конкурси, вікторини, спортивні змагання, тематичні вечори . Таборування на Шепетівщині проводиться щорічно і завжди дає реальні позитивні результати.
Учасників заходу відвідала керівник апарату райдержадміністрації Наталія Лінник. Спілкуючись із молоддю Наталія Миколаївна відмітила, що проблема відродження українського спорту, залучення до занять фізичною культурою якнайбільшої кількості населення, і особливо дітей, популяризація здорового способу життя є однією з найбільш значущих у діяльності Президента України Віктора Януковича, Уряду, обласної та районної влади. Тому нині місцева влада робить все можливе для того щоб максимально активізувати роботу для реалізації поставлених завдань на підвідомчій території. Вона також відзначила спортивні досягнення шепетівчан відомі далеко за межами району і області, побажала молоді здоров’я, нових спортивних досягнень, змістовного відпочинку.