Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Карла Маркса, 47. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району

Головна сторінка
Інформаційна довідка про район
Структура та керівництво
Вакансії
Розпорядження РДА
Нормативно-правові акти занесені до державного реєстру
Правоохоронна діяльність
Економіка
Агропромисловий комплекс
Сім'я, молодь, спорт
Охорона здоров'я
Освіта
Культура
Голодомор 1932-1933рр.
Доступ до публічної інформації
Плани роботи
Проекти рішень чергової сесії Шепетівської районної ради
Перейти на сайт Президента України
Перейти на сайт Верховної Ради України
Перейти на сайт КМУ
Перейти на сайт ВСУ
Інші державні ресурси
Сайт Хмельницької обласної державної адміністрації
Сайт Хмельницької обласної ради
Урядова телефонна

НОВИНИ

Виконання доручень Глави держави – на контролі обласної влади

Про стан підготовки житлово-комунального господарства області до осінньо-зимового періоду, реалізацію державних житлових програм та створення центрів надання адміністративних послуг говорили учасники виїзної наради, що відбулася у Кам’янці-Подільському під головуванням Василя Ядухи, за участі заступників голови облдержадміністрації, голів райдержадміністрацій, міських голів, начальників відповідних департаментів та управлінь.
Начальник управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації Петро Махнюк звітував про 60%-ву готовість житлово-комунального господарства та житлового фонду до опалювального сезону. Також назвав території, де суттєво відстають із виконанням поставлених завдань. Василь Ядуха, коментуючи це питання, наголосив на необхідності вжити заходів щодо подолання строкатості серед регіонів у підготовці до опалювального сезону, адже усі знаходяться у рівних умовах, а відсоток готовності коливається від 20% до 70%. Голова адміністрації дав доручення керівникам районів і міст відпрацювати необхідні дії по завершенню підготовки до зими, особливу увагу звернути на готовність у соціальній сфері. Схеми подачі тепла в лікарні, дитячі садочки, навчальні заклади мають бути негайно і бездоганно відпрацьовані. Василь Ядуха наголосив, що до 25 серпня 2013 року мають бути підписані паспорти готовності освітніх закладів, про що доповісти на колегії облдержадміністрації. Важливим залишається забезпечення стовідсоткових розрахунків за спожитий природний газ, освоєння коштів на ремонт доріг. Наразі в області за дорученням голови адміністрації створено комплексні бригади облдержадміністрації по перевірці стану і надання практичної допомоги з підготовки до опалювального сезону.
Про стан виконання в області державних житлових програм та будівництво доступного житла доповіла заступник начальника управління регіонального розвитку та будівництва Департаменту ЖКГ та будівництва ОДА Світлана Пасічник. «Комісійно обстежити кожен недобудований об’єкт в районах та містах, провести круглі столи, визначитися з подальшою долею цих будинків щодо залучення їх до державних житлових програм, започаткованих Президентом Віктором Януковичем. Про результати доповідатимуть під час серпневої колегії облдержадміністрації», - таке завдання поставив перед присутніми Василь Ядуха. Він наголосив на тому, що необхідно забезпечити подальше зростання темпів будівництва. Сьогодні в області близько 49 тисяч громадян потребують покращення житлових умов. В той же час, обсяги введення в експлуатацію житлових об’єктів забезпечуються, в основному, містами Хмельницький та Кам'янець-Подільський. «Звертаю увагу голів райдержадміністрацій Віньковецького, Славутського, Старосинявського та Теофіпольського районів на недостатній розвиток будівельної галузі. Міським головам міст Нетішин, Славута, Старокостянтинів та Шепетівка забезпечити співпрацю із забудовниками житлових об’єктів по програмі «Доступне житло». Звертаю увагу усіх на необхідності забезпечення популяризації державних житлових програм серед населення», - сказав голова адміністрації.
Важливим стало і питання розгляду результатів роботи органів влади зі створення центрів надання адміністративних послуг. Начальник Головного управління економіки обласної державної адміністрації Андрій Прусецький у своєму виступі зупинився, зокрема, на переліку тих послуг, які надаватимуть ЦНАПи: видача документів дозвільного характеру, державна реєстрація юридичних та фізичних осіб-підприємців, державна реєстрація речових прав на нерухоме майно, в тому числі земельної ділянки, послуги міграційної служби, з питань містобудування та архітектури, з питань землевпорядкування та землевідведення, видача архівних довідок.
«Приміщення Центру повинно відповідати певним вимогам, як стосовно площі, так і його планування. Ніякої кабінетної системи. Площа повинна бути не менше 50 кв.м. Кількість робочих місць - не менше 10 з урахуванням обов’язковості залучення до роботи у Центрі представників управлінь та відділів юстиції, міграційної служби, Держкомзему», - наголосив Василь Ядуха. Він також підкреслив, що кошти з державного бюджету отримають лише ті райони та міста, які забезпечили участь місцевих бюджетів у створенні Центру. «Попереджаю, якщо буде виявлено, що із комплексу заходів зі створення повноцінного Центру, буде оформлено лише вивіску Центру біля вивіски райдержадміністрації або на одному з кабінетів місцевого органу влади – це не центр надання адміністративних послуг», - особливо підкреслив очільник краю, і висловив сподівання що за підсумками низки засідань та нарад, які проведені за останніх два місяця, усі присутні у залі зрозуміли, що завдання Глави держави до кінця року повинно бути виконано.