Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47.
E-mail: zagal@sheprda.gov.ua

Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 4-03-18. Факс:4-03-17. E-mail: zagal@sheprda.gov.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Засідання "круглого" столу з питань запобігання домашньому насильству

   В приміщенні Центральної районної бібліотеки ім. М. Коцюбинського 11 червня 2019 року проведено "круглий" стіл на тему «Підтримка постраждалих осіб», практики застосування нового законодавства та сьогочасні виклики.
   Головний спеціаліст управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Ігор Кравець доповів про заходи, які проводяться в районі у сфері запобігання домашньому насильству станом на 01.06.2019 року та довів до відома присутніх про зміни у Кримінальному кодексі щодо визнання системного насильства в сім’ї злочином.
   В обговоренні вказаних вище питань взяли участь представники Центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, Шепетівського ВП ГУНП у Хмельницькій області, районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, відділу освіти, культури, молоді, спорту та туризму, служби у справах дітей, управління соціального захисту населення районної державної адміністрації та Судилківської і Грицівської об’єднаних територіальних громад.

12.06.2019 р.