Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: shepetivkarda@gmail.com
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


На черговій апаратній нараді заслухано інформацію пpo роботу Шепетівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Хмельницькій області за 9 місяців 2018 року

   29 жовтня голова районної державної адміністрації Роман Підопригора провів щотижневу робочу нараду з начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації, керівниками окремих установ та організацій району. На ній було заслухано інформацію начальника Шепетівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Хмельницькій області Валентини Гаврилюк про роботу Фонду за підсумками 9 місяців поточного року.
   Зокрема, у своїй доповіді Валентина Іванівна повідомила, що першого серпня минулого року відбулось об’єднання Фонду соціального страхування з ТВП та ФСС від НВ на виробництві та профзахворювань. Внаслідок у нашому регіоні створено Шепетівське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області, яке об’єднало виконання функцій у сфері загальнообов’язкового державного соціального страхування, як з тимчасової втрати працездатності, так від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань. Крім того збільшено територію обслуговування страхувальників, застрахованих осіб та потерпілих на виробництві. Наразі виконання функцій відділення розповсюджується на міста Шепетівку, Ізяслав, та Шепетівський і Ізяславський райони.
   Вона коротко розповіла про структуру відділення, основні завдання, роботу, яку проведено за 9 місяців 2018 року. Зокрема зазначила, що протягом вказаного періоду спеціалістами відділення прийнято та опрацьовано 2 тисячі заяв-розрахунків від страхувальників для проведення фінансування виплат по листках непрацездатності та допомог на поховання на загальну суму 15,5 млн. грн. Фінансування по даних заявах-розрахунках проведено у відповідності до чинного законодавства (протягом 10 днів).
   Новий напрямок роботи - це реабілітаційне лікування. Так протягом цього року 45 осіб пройшли реабілітаційне лікування, на що бюджетом Фонду спрямовано 560 тис. грн.
   Станом на 01.10.2018 року у Шепетівському відділенні на обліку перебувають 296 потерпілих на виробництві та 36 осіб, які мають право на страхові виплати в разі втрати годувальника, а саме: 7 осіб з інвалідністю І групи, 34 особи з інвалідністю II групи, 140 осіб з інвалідністю III групи та 115 потерпілих на виробництві, яким визначено ступінь втрати працездатності без встановлення групи інвалідності. Із вище перерахованих громадян-потерпілих 26 осіб є тимчасово переміщеними із зони АТО.
   Крім того, відповідно до індивідуальних програм реабілітації потерпілих на виробництві їм надано медико соціальних послуг на суму 615,0 тис. грн. Одним із головних напрямів роботи Фонду соціального страхування є профілактична робота щодо запобігання нещасним випадкам на виробництві, професійним захворюванням та іншим випадкам загрози здоров'ю застрахованих осіб, викликаних умовами праці.
   Далі на нараді були розглянуті основні питання діяльності управлінь, відділів та секторів райдержадміністрації та окремих установ, організацій щодо забезпечення належної життєдіяльності району.

29.10.2018 р.