Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: shepetivkarda@gmail.com
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Роман Підопригора привітав із професійним святом колектив філії «Шепетівеька ДЕД»

   Щорічно, в останню неділю жовтня в Україні відзначається свято - День автомобіліста і дорожника. Це професійне свято усіх працівників автомобільного транспорту і дорожнього господарства.
   Аби привітати та відзначити кращих працівників даної галузі, сьогодні голова райдержадміністрації Роман Підопригора завітав до філії «Шепетівська дорожня експлуатаційна дільниця», де зустрівся із працівниками підприємства.
   У своєму виступі Роман Борисович наголосив, що економічний, соціальний розвиток держави, життя кожного громадянина зокрема немислимі без надійного функціонування автомобільної та дорожньої галузей.
   «Ваша наполеглива праця має велике значення для функціонування всіх галузей економіки. Завдяки професіоналізму та сумлінності працівників дорожнього господарства з'являються нові сучасні дороги, які єднають усі куточки нашої держави, пов'язують Україну зі світом. Саме від стану доріг залежить якість та своєчасність забезпечення потреб громадян, виробництва, соціальної сфери.
   Незважаючи на фінансові ускладнення в роботі, ви ремонтуєте та обслуговуєте автомобільні дороги для забезпечення безпеки перевезення пасажирів та вантажів. Мешканці найбільш віддалених населених пунктів мають можливість доїхати до районного та обласного центрів для вирішення своїх нагальних питань. І за це Вам велика вдячність!», - підсумував очільник району.
   Від імені районної державної адміністрації та від себе особисто Роман Борисович привітав усіх з наступаючим професійним святом, побажав керівнику та колективу добробуту, нових трудових здобутків, невичерпної енергії та подальшої успішної роботи на благо Шепетівщини та України! А також відзначив кращих працівників галузі спільними грамотами райдержадміністрації та районної ради, квітами та подарунками.

   Сектор інформаційної діяльності РДА

26.10.2018 р.