Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: shepetivkarda@gmail.com
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Чужих дітей не буває!

   Державна виконавча служба продовжує роботу в рамках закону “Чужих дітей не буває!”. Завдяки цьому закону з боржників із виплати аліментів Шепетівським міськрайонним відділом Державної виконавчої служби станом на сьогоднішній день стягнено більше 9 млн гривень заборгованостей.
   Міністерство юстиції приділяє велику увагу захисту прав дітей і працює над удосконаленням законодавства у цій сфері. Перший та другий закони #ЧужихДітейНеБуває показав реальний результат.
   Нове законодавство спрямоване на розвиток інституту відповідального батьківства та підтримку тих батьків, які сумлінно виконують свій батьківський обов'язок, це не просто ініціативи, які посилюють відповідальність неплатників аліментів, а це комплексні закони, які створюють економічні передумови для подальшого вдосконалення механізму забезпечення конституційного права дітей на достатній рівень життя та покращення їх матеріального стану.

   Головний державний виконавець
   Шепетівського міськрайонного
   відділу ДВС
   Костюк І.А.

26.10.2018 р.