Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: zagal@sheprda.gov.ua
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


У Шепетівському районні на постійному контролі питання дотримання мінімальних гарантій на працю

   З метою детінізації доходів та відносин у сфері зайнятості населення, легалізації виплати заробітної плати найманим працівникам на виконання розпорядження голови Шепетівської райдержадміністрації від 01.10.2018 року №341/2018-р, 24 жовтня 2018 року було проведено обстеження об’єктів господарювання, які знаходяться на території Городнявської та Михайлюцької сільських рад.
   Протягом дня робочою групою у складі: голови робочої групи – заступника голови райдержадміністрації Ліліани Танасієнко, заступника начальника управління соціального захисту населення з питань праці та соціально-трудових відносин Наталії Валькової, представників Шепетівського управління ГУ ДФС у Хмельницькій області, управління Держпраці у Хмельницькій області та відділу поліції, було обстежено об’єкти господарювання приватної власності, які знаходяться на території сіл Городнявка, Михайлючка, Цмівка, Конотоп та Червоний Цвіт.
   Дільничним Шепетівського ВП ГУНП у Хмельницькій області складено 2 адмінпротоколи щодо порушень правил торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, які будуть направлені на адмінкомісію Михайлюцької та Городнявської сільських рад.
   За результатами обстежень управлінням соціального захисту спільно з Шепетівським ОДПі буде проведена перевірка оформлення всіх найманих працівників, які знаходилися на роботі під час обстеження робочою групою обєктів господарювання.
   З роботодавцями та найманими працівниками проведена інформаційно-роз’яснювальна робота щодо легалізації трудових відносин. Розповсюджено відповідні пам’ятки щодо детінізації населення. Також, роботодавцям наголошено про оперативне вирішення вказаних недоліків.
   Під час проведення засідання комісії підприємцям були роздані пам’ятки щодо прав та зобов’язань роботодавців згідно трудового законодавства перед найманими працівниками.

25.10.2018 р.