Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: zagal@sheprda.gov.ua
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Відбулася інформаційна акція «Хода за свободу» до Дня боротьби з торгівлею людьми

   18 жовтня, у рамках Європейського дня боротьби з торгівлею людьми, у районному центрі відбулася мирна акція «Хода за свободу».
   Ініціювало проведення всеукраїнської інформаційної кампанії Міністерство соціальної політики України, спільно з представництвом громадської організації «Кампанія А21» в Україні, Координатором проектів ОБСЄ в Україні та Представництвом МОМ в Україні.
   Долучилися до «Ходи за свободу» працівники управління соціального захисту населення Шепетівської райдержадміністрації, районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, волонтери тощо. Учасники акції інформували містян про проблему торгівлі людьми.
   Мета заходу - нагадати, що навіть у сьогоднішньому цивілізованому світі все ще експлуатують жінок, чоловіків і навіть дітей, розповісти про сучасне рабство. Зокрема, йдеться про сексуальну експлуатацію, трудову, втягнення у злочинну діяльність тощо.

18.10.2018 р.