Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: zagal@sheprda.gov.ua
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Відбувся семінар для відповідальних за ведення архівної справи і діловодства установ району і міста

   17 жовтня 2018 року на базі архівного відділу Шепетівської райдержадміністрації, спільно з архівним відділом Шепетівської міської ради, заступником директора - начальником відділу організаційно-аналітичної роботи Державного архіву Хмельницької області Катериною Бурдуваліс проведено семінар-нараду на тему: «Організація архівної справи та діловодства в установах, підприємствах, організаціях різних форм власності Шепетівського району та міста Шепетівки» для відповідальних за ведення архівної справи і діловодства установ району і міста.
   Участь у заході також прийняла заступник голови райдержадміністрації Ліліана Танасієнко. Мета заходу – покращення збереженності документів Національного архівного фонду та удосконалення діловодства в установах Шепетівщини.
   По завершені семінару відбулась зустріч заступника директора - начальника відділу організаційно-аналітичної роботи Держархіву області Катерини Бурдуваліс із керівництвом Шепетівської райдержадміністрації та районної ради.

18.10.2018 р.