Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: zagal@sheprda.gov.ua
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Проведено профілактичний рейд “Урок”

   17 жовтня 2018 року, з метою виявлення дітей, неохоплених навчанням, усунення причин та умов даного явища, соціального захисту виявлених дітей, запобігання їх бездоглядності та безпритульності, створення належних умов для забезпечення реалізації права кожної дитини на виховання в сім’ї, працівниками служби у справах дітей, відділу освіти, культури, молоді, спорту та туризму Шепетівської районної державної адміністрації спільно з працівниками районого центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено Всеукраїнський профілактичний рейд “Урок” на території селища Гриців. Учасники рейду відвідали Грицівське вище професійне училище №38, поспілкувались із директором училища та студентами. За інформацією директора, всі учні приступили до навчання.
   Крім того, під час рейду проведено обстеження умов проживання дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах. З батьками проведено профілактичні бесіди щодо належного виконання батьківських обов’язків.

18.10.2018 р.