Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: zagal@sheprda.gov.ua
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Відбулись урочистості з нагоди Дня захисника України

   12 жовтня 2018 року у залі засідань районної ради відбулися урочистості з нагоди Дня захисника України. На заході були присутні працівники структурних підрозділів райдержадміністрації і районної ради, військовослужбовці, учасники бойових дій в зоні проведення ООС, представники громадськості, голова ГО «Ветеран Шепетівщини» Олександр Лукашенко.
   Привітали присутніх зі святом голова райдержадміністрації Роман Підопригора, голова районної ради Петро Дзяворук та помічник народного депутата України Романа Мацола - Ірина Топчій.
   - 14 жовтня особливий день для українців, адже поряд із такими святами як День українського козацтва, Покрови пресвятої Богородиці, День створення Української повстанської армії, ми відзначаємо День захисника України. День, що поєднує в собі силу віри і звитяги, героїзм і хоробрість різних поколінь українців, які протягом століть відстоювали своє право на волю і свободу, вели самовіддану боротьбу за незалежність і відродження нашої державності. Нинішні захисники Батьківщини наслідують традиції українських героїв і демонструють ворогу й усьому світу велич українського бойового духу. Ми бачимо мирне небо над Шепетівщиною тому, що наші хлопці щодня виборюють сьогодення ціною колосальних зусиль і ціною свого життя. І ми повинні про це пам’ятати, - наголосив у своїй промові голова райдержадміністрації.
   За зразкове виконання службових обов’язків та з нагоди Дня захисника України кращі військовослужбовці, учасники бойових дій в зоні проведення ООС були відзначені грамотами райдержадміністрації та районної ради.
   На знак вшанування світлої пам’яті загиблих у боротьбі за незалежність нашої держави всі присутні схилили голови в хвилині мовчання.
   Яскравими, патріотичними виступами порадував учасників заходу колектив районного будинку культури.
   По завершенню урочистостей керівники району поклали квіти до Дошки Пам’яті Героїв Небесної Сотні і загиблих учасників антитерористичної операції у Донецькій і Луганській областях.

   З нагоди Дня захисника України відзначено Грамотою Шепетівської районної державної адміністрації та районної ради:

   Бабака Віктора Анатолійович - командира 2 автомобільного відділення 3 автомобільного взводу 3 автомобільної роти військової частини А 2375, прапорщика.

   Галагуту Петра Петровича - військовослужбовця військової частини А 2007.

   Драчук Олену Миколаївну - механіка радіотелеграфіста радіостанції вузла зв’язку окремого зенітного ракетного дивізіону військової частини А3730, старшого солдата.

   Карчевського Ігоря Ростиславовича - учасника антитерористичної операції (операції об’єднаних сил) на Сході України.

   Ключука Андрія Васильовича - старшого топографа топографічної групи топогеодезичного загону військової частини А4127, лейтенанта.

   Левченка Андрія Костянтиновича - заступника військового комісара з територіальної оборони Шепетівського об’єднаного міського військового комісаріату, майора.

   Мартинюка Василя Івановича - учасника антитерористичної операції (операції об’єднаних сил) на Сході України, смт. Гриців.

   Мельника Олександра Сергійовича - вчителя фізичного виховання Травлинської ЗОШ І-ІІІ ступенів, учасника антитерористичної операції (операції об’єднаних сил) на Сході України.

   Мнюха Віктора Антоновича - директора Серединецької ЗОШ І-ІІІ ступенів, учасника антитерористичної операції (операції об’єднаних сил) на Сході Україн.

   Янюка Юрія Петровича - учасника антитерористичної операції (операції об’єднаних сил) на Сході України, с. Вишневе.

12.10.2018 р.