Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Карла Маркса, 47. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району

Головна сторінка
Інформаційна довідка про район
Структура та керівництво
Вакансії
Розпорядження РДА
Нормативно-правові акти занесені до державного реєстру
Правоохоронна діяльність
Економіка
Агропромисловий комплекс
Сім'я, молодь, спорт
Охорона здоров'я
Освіта
Культура
Голодомор 1932-1933рр.
Доступ до публічної інформації
Плани роботи
Проекти рішень чергової сесії Шепетівської районної ради
Перейти на сайт Президента України
Перейти на сайт Верховної Ради України
Перейти на сайт КМУ
Перейти на сайт ВСУ
Інші державні ресурси
Сайт Хмельницької обласної державної адміністрації
Сайт Хмельницької обласної ради
Урядова телефонна

НОВИНИ

Готовність Обласного перинатального центру дозволить запросити на його відкриття Президента України

Модель модернізації системи охорони здоров’я ставить за мету доступність і якість кожному громадянинові. Йдеться насамперед про життя і здоров’я найменших громадян – новонароджених.
Національний проект “Нове життя – нова якість охорони материнства та дитинства” виходить у Хмельницькому на фінішну пряму. Голова адміністрації Василь Ядуха 11 квітня відвідав Обласний перинатальний центр, щоб переконатись у його готовності прийняти перших відвідувачів.
“Загалом, я задоволений ходом робіт у медичному закладі. Оглянув операційні, палати для майбутніх мам та новонароджених. Гадаю після травневих свят ми зможемо запросити на відкриття центру Президента України Віктора Януковича. Приємно, що Національний проект “Нове життя” діє на Хмельниччині і незабаром жінка з найвіддаленішого куточка нашого краю у безпечних умовах під наглядом кваліфікованих спеціалістів зможе народжувати” , - прокоментував Василь Ядуха.
Голова адміністрації оглянув і прилеглу територію, зробив зауваження щодо її впорядкування, а також по завершенню електрообладнання поверхів та монтажу устаткування: “Сучасне обладнання для догляду за дітьми, визначене Міністерством охорони здоров’я України, дозволить виходжувати малюків з найменшою вагою. Важливим є той факт, що Президент України опікується сьогодні найважливішим, що є у кожної матері – здоров’ям дитини”.

За матеріалами прес-служби ОДА