Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: shepetivkarda@gmail.com
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


На апаратній нараді заслухано інформацію про діяльність в районі ДП «Шепетівське лісове господарство»

   10 вересня голова районної державної адміністрації Роман Підопригора провів щотижневу робочу нараду з начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації, керівниками окремих установ та організацій району. На ній було заслухано інформацію директора ДП «Шепетівське лісове господарство» Сасюка Володимира Михайловича про діяльність підприємства.
   Зокрема, у своїй доповіді Володимир Михайлович зазначив, що у 2018 році на землях, наданих в постійне користування ДП «Шепетівський лісгосп», створено 50,5 га лісових культур. Під природне поновлення залишено 67,8.
   Для забезпечення планової приживлюваності лісових культур доповнено 66 га культур попередніх років створення.
   Проведено підготовку ґрунту під лісові культури поточного року на площі 42 га.
   В 2018 році планується провести догляд за лісовими культурами на площі 500 га.
   Для посіву лісових розсадників та лісокультурних площ заготовлено 5000 кг жолудя дуба звичайного, 200 кг жолудя дуба червоного, 8 кг ясена та 150 кг насіння сосни звичайної. Для забезпечення потреб підприємства сіянцями модрини в ДП «Золочівський лісгосп» закуплено 4 кг насіння модрини.
   Для забезпечення потреб підприємства у власному посадковому матеріалі під час весняної лісокультурної кампанії планується посіяти 0,5 га лісових розсадників для вирощування 600 тис. шт. сіянців основних лісоутворюючих порід.
   Для забезпечення потреб населення у передноворічний період у стандартних новорічних ялинках на підприємстві функціонують плантації новорічних ялинок на площі 24,95 га, крім того для збільшення кількості новорічних ялинок додатково створено 6 га плантацій. За всіма плантаціями проводиться догляд та формування.
   Звертаючись до Володимира Михайловича Роман Підопригора відмітив: «ДП «Шепетівське лісове господарство» завдяки вмілому господарюванню наразі є одним із найуспішніших підприємств, що функціонують на території Шепетівського району. Приємно відмітити, що значна увага на підприємстві приділяється соціальному захисту працівників. Все це формує позитивну динаміку розвитку, тож маєте і надалі так працювати».
   Далі на нараді були розглянуті основні питання діяльності управлінь, відділів та секторів райдержадміністрації та окремих установ, організацій щодо забезпечення належної життєдіяльності району.

10.09.2018 р.