Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: shepetivkarda@gmail.com
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Розвиток дитини – від садочка до вищої освіти – має стати пріоритетом всіх рівнів влади, – Прем’єр-міністр

   Розвиток дитини – від дошкільної освіти до вищого навчального закладу – має стати пріоритетом всіх рівнів влади, передусім місцевої. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.
   «Треба дати дітям все найкраще, аби вони були успішними і конкурентними. Для нас пріоритет – розвиток дитини. І це комплекс дій – від підтримки освітян і завершуючи створенням середовища для доступності і рівності освіти в цілому по Україні».
   На думку Глави Уряду, це – непросте завдання, адже вже зараз рівень забезпечення і можливостей – різний. Але увага до проблем і спільне їх вирішення – разом із місцевою владою – дасть свій результат. Так, приміром, спільно з місцевою владою реалізується програма подолання черг в дитячі садочки. Так само спільно з коштами місцевих бюджетів обладнують школи.
   «Ми впроваджуємо стандарти Нової освітньої школи. Прийшов час змінити вимоги до знань, зробити їх конкурентними, щоб йти в ногу з сучасним світом», - додав Прем’єр-міністр.

03.09.2018 р.