Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: shepetivkarda@gmail.com
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Народного Депутата України Романа Мацолу занесено до Книги Пошани Шепетівської районної ради

    У зустрічі взяли участь перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Пономарьов, голова районної ради Петро Дзяворук, депутати обласної ради Микола Дячук та Врам Мовсісян, керівники та працівники структурних підрозділів районної ради і райдержадміністрації, представники громадськості і засобів масової інформації.
    Відповідно до розпорядження голови районної ради від 16 серпня 2018 року №39-р (о/д) "Про занесення до Книги Пошани Шепетівської районної ради" Народний депутат України Роман Мацола занесений до Книги Пошани Шепетівської районної ради за вагомі особисті заслуги перед районом.
    Перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Пономарьов та голова районної ради Петро Дзяворук тепло привітали його з цією знаковою датою та вручили посвідчення про занесення до Книги Пошани і квіти.
    Роман Миколайович подякував за висловлену довіру та добрі слова на його адресу і запевнив, що його плідна праця на благо Шепетівщини буде продовжуватись і надалі.

30.08.2018 р.