Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: shepetivkarda@gmail.com
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


До нового навчального року готові

   20-21 серпня моніторинговою комісією у складі заступника голови райдержадміністрації Ліліани Танасієнко, начальника управління освіти, культури, молоді, спорту та туризму Наталії Грабельнікової, завідувача сектору культури, молоді та спорту управління освіти, культури, молоді, спорту та туризму Лесі Ільчук, представників державних органів Держпродспоживслужби, служби надзвичайних ситуацій було здійснено об’їзд шкіл та закладів дошкільної освіти району по перевірці їх готовності до нового навчального року.
   Комісія оглянула приміщення закладів, пришкільні території, харчоблоки, ознайомилася з навчальними планами педагогічних колективів тощо. Усі заклади освіти продемонстрували якісну підготовку до нового 2018/2019 навчального року. Вчителями разом з батьками та за рахунок бюджетних та благодійних коштів вдалося виконати значний обсяг робіт та створити комфортні умови для навчання школярів і виховання дошкільнят. Ошатні кабінети, коридори, фойє, їдальні, санвузли, ігрові кімнати з новими меблями, яскравими малюнками, виробами народної творчості - це показник відповідальності, сумлінного і творчого підходу людей до дорученої їм справи. Особливо комісія відзначила підготовку до навчального року класів, де навчатимуться першокласники нової української школи. Сучасні затишні класні кімнати з облаштованими освітніми зонами, оснащеність необхідною технікою, (ноутбуки, принтери, сканери, копіювальна техніка, проектори, мультимедійні дошки), сучасне навчально-дидактичне обладнання - це те, що характеризує класні кімнати першачків. За висновком комісії, всі загальноосвітні і дошкільні заклади освіти в цілому відповідають санітарно-гігієнічним нормам, нормам протипожежної безпеки, мають матеріально-технічне забезпечення для здійснення освітнього процесу у новому навчальному році.
   Заступник голови райдержадміністрації Ліліана Танасієнко, аналізуючи підсумки об’їзду, окреслила ті проблемні питання, які потрібно вирішити кожному навчальному закладу, аби навчально-виховний процес проходив максимально продуктивно.
   Члени комісії висловили вдячність педагогічним колективам, батькам за створення комфортних умов для навчання дітей.

28.08.2018 р.