Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: shepetivkarda@gmail.com
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Делегація району взяла участь в обласних заходах, приурочених 27-ій річниці незалежності України

   День незалежності України – це найбільше національне свято. Незалежність є найціннішим скарбом, найвищим досягненням і найвагомішим надбанням, здобутим поколіннями українців.
   24 серпня до 27-ої річниці незалежності України у м.Хмельницький відбулися урочисті заходи, де взяли участь усі райони та міста області. До святкування долучилася і делегація від Шепетівського району, до складу якої увійшли перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Пономарьов, заступник голови адміністрації Ліліана Танасієнко, керівник апарату адміністрації Наталія Лінник, голова районної ради Петро Дзяворук, голови об’єднаних територіальних громад, аматорські колективи, представники підприємств та організацій району.
   З 27 – ю річницею незалежності України привітав подолян голова адміністрації Вадим Лозовий, який наголосив, що це свято є для українців найважливішим.
   «Я дякую і вклоняюсь всім, хто працює для України, для Хмельниччини, трудівникам, ветеранам воєн і праці, волонтерам, кожній родині! Наша незалежність – здобуток сукупних прагнень і зусиль багатьох поколінь предків та сучасного українства. Щиро бажаю вам мирного неба, добробуту, гарних здобутків, наполегливості і віри!», – сказав Вадим Миколайович.
   Хвилиною мовчання учасники заходу вшанували кожну краплю крові, пролитою за Україну, перед кожною материнською сльозою, пам’ять про всіх, хто поклав своє життя за незалежність України.
   Зі словами вітання до учасників заходу також звернулися голова обласної ради Михайло Загородний, міський голова Олександр Симчишин та народний депутат України Сергій Мельник.
   В продовження заходів учасники мали можливість ознайомитися з фотовиставкою «Ми йшли до тебе, Незалежність!» та «Українки – найчарівніші у світі».
   Під час огляду експозицій міст та районів голова облдержадміністрації Вадим Лозовий та голова обласної ради Михайло Загородний відвідали також експозицію Шепетівського району, де шанованих гостей радо зустріли запашним короваєм та українською піснею.
   Окремої уваги учасників заходу викликало представлення «Пирога єднання», над створенням якого працювали представники з усіх куточків області. Усі бажаючи могли скуштувати пирогів на різний смак.

25.08.2018 р.