Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: shepetivkarda@gmail.com
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

   Позачергове засідання комісії з питань захисту прав дитини Шепетівської районної державної адміністрації під головуванням заступника голови адміністрації Ліліани Танасієнко відбулось 22 серпня 2018 року.
   На порядок денний винесено 5 питань, зокрема: 1 питання про призначення опікуна над дітьми, позбавленими батьківського піклування; про влаштування новонародженого у ХСБД «Берізка», у зв’язку з складними життєвими обставинами; про стан утримання, навчання та виховання малолітньої доньки її батьками; питання про визначення місця проживання малолітньої дитини; 1 питання про надання дозволу малолітньому на вчинення правочину щодо відчуження майна, яке належить йому на праві власності.
    Всі питання порядку денного попередньо ретельно вивчені працівниками служби у справах дітей райдержадміністрації. У ході засідання заслухано як заявників, так і членів комісії, які брали активну участь в обговоренні.
    За результатами комісії, з метою захисту прав та законних інтересів дітей були прийняті відповідні рішення.

23.08.2018 р.