Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: shepetivkarda@gmail.com
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


С.Пономарьов: Ми маємо налагодити конструктивний діалог та тісну співпрацю з підприємцями району

   Нещодавно у приміщенні Корчицької сільської ради проведена зустріч представників районної державної адміністрації, управління Держпраці у Хмельницькій області та податкової інспекції з представниками малого бізнесу сіл Корчик, Хутір і Романів.
   Перший заступник голови адміністрації наголосив, що головною метою проведення зустрічей з суб’єктами господарювання за різними напрямками діяльності є налагодження конструктивного діалогу та тісної співпраці підприємців та влади району. Важливим є проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед суб’єктів господарювання щодо змін у трудовому законодавстві, зокрема запровадження мінімальної заробітної плати у розмірі 3723 гривень, індексації заробітної плати, а також фінансової відповідальності за порушення вимог законодавства про працю та зайнятість.
   Також щодо фінансової відповідальності за порушення вимог законодавства про працю та зайнятість на питання підприємців відповіла Сулімко К., головний державний інспектор управління Держпраці у Хмельницькій області.
   Під час зустрічі Сергій Пономарьов звернув увагу присутніх на те, що акцизний податок повністю надходить до місцевого бюджету, відіграє важливу роль у формуванні його дохідної частини. Бюджети сільських рад формуються із поступлень єдиного податку, акцизного збору, податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, земельного податку.
   Як зауважив посадовець, така робота приносить свої позитивні результати, зокрема в порівнянні з початком року у районі збільшилась кількість зареєстрованих платників єдиного податку, середня заробітна плата одного штатного працівника за червень місяць 2018 року складає 7875,5 гривень, що на 53,3 % більше показника січня поточного року.

10.08.2018 р.