Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: shepetivkarda@gmail.com
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Конференція з питань протидії торгівлі людьми

   1 серпня 2018 року на базі центральної районної бібліотеки ім.Коцюбинського під керівництвом заступника голови адміністрації Ліліани Танасієнко відбулася конференція на тему: «Протидія торгівлі людьми».
   У роботі конференції взяли участь керівники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, представники Шепетівської міськрайонної філії Хмельницького обласного центру зайнятості, ОТГ, громадських організацій, Шепетівської центральної районної лікарні, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Шепетівського місцевого центру з надання безоплатної первинної правової допомоги, поліції.
   У вступному слові Ліліана Петрівна відмітила, що однією з проблем, що стоїть сьогодні перед Україною, є торгівля людьми. Незважаючи на здійснення певних заходів щодо протидії торгівлі людьми проблема залишається актуальною. Це негативне явище може виявлятися у різних формах — від викрадення людей до їх продажу з використанням обману, шантажу чи уразливого стану особи. Ситуація, що склалася, потребує консолідації зусиль органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, а також громадських організацій.
   Під час конференції були розглянуті наступні питання: боротьба з торгівлею людьми, надання правової допомоги жертвам торгівлі людьми, проведення своєчасних оперативно-розшукових слідчих дій щодо виявлення фактів торгівлі людьми тощо.
   Особливу увагу присутніх було зосереджено на виконанні національного та міжнародного законодавства в сфері протидії торгівлі людьми, виявленню та ідентифікації постраждалих осіб, особливо неповнолітніх, підвищенні рівня інформованості населення щодо засобів і методів, які використовуються торговцями людьми, шляхом організації та здійснення інформаційно-просвітницьких заходів.

01.08.2018 р.