Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: shepetivkarda@gmail.com
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИНа черговій апаратній нараді заслухано інформацію про основні напрямки роботи Шепетівського управління Державної казначейської служби

   30 липня голова районної державної адміністрації Роман Підопригора провів щотижневу робочу нараду з начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації, керівниками окремих установ та організацій району. На ній було заслухано інформацію начальника Шепетівського управління Державної казначейської служби України в Хмельницькій області Олени Савицької про роботу управління в районі.
   Зокрема, у своїй доповіді Олена Євгенівна розповіла про основні завдання, які виконує управління, напрями діяльності, проблемні питання та плани роботи на 2018 рік.
   Далі на нараді були розглянуті основні питання діяльності управлінь, відділів та секторів райдержадміністрації та окремих установ, організацій щодо забезпечення належної життєдіяльності району.