Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: shepetivkarda@gmail.com
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИДелегація із Шепетівщини взяла участь у ході з нагоди 1030-річниці Хрещення Київської Руси-України

   28 липня, у центрі Києва відбулися заходи Української православної церкви Київського патріархату і Української автокефальної православної церкви з нагоди 1030-річниці хрещення Київської Руси-України. Вранці у Володимирському соборі відслужили урочисту Божественна літургія, після якої віряни, священнослужителі, а також президент України Петро Порошенко й члени уряду пройшли хресною ходою до пам'ятника святому рівноапостольному князю Володимиру Великому. Участь у заходах також прийняла делегація із Шепетівщини, більше 200 чоловік.
   На Володимирській гірці на чолі з предстоятелем Української православної церкви Київського патріархату, патріархом Київським і всієї Руси-України Філаретом, главою Української греко-католицької церкви Блаженнійшим Святославом та главою Української автокефальної православної церкви митрополитом Макарієм було звершено молебень за Україну і за українську помісну православну церкву. Участь у хресній ході взяли участь близько 65 тисяч вірян.