Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: shepetivkarda@gmail.com
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


На черговій апаратній нараді заслухано інформацію про підготовку освітніх закладів району до нового навчального року

   23 липня голова районної державної адміністрації Роман Підопригора провів щотижневу робочу нараду з начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації, керівниками окремих установ та організацій району. На ній було заслухано інформацію начальника управління освіти, культури, молоді, спорту та туризму адміністрації Наталії Грабельнікової про підготовку освітніх закладів району до нового навчального року та зміни у зв’язку з освітньою реформою.
   Зокрема, у своїй доповіді Наталія Миколаївна зазначила, що цього року учні, які сядуть за шкільні парти, вчитимуться за концепцією «Нової української школи». Затверджена концепція передбачає перезавантаження української шкільної освіти, що включає у себе 12-річне навчання, отримання профільних знань у старших класах, інклюзивну освіту, здобуття компетентностей (уміння шукати, адаптуватися, співпрацювати тощо), а не тільки знань та чимало іншого. Програма змін розрахована на добрі півтора десятка років. Так, школа, за задумом розробників концепції, має не стільки нашпиговувати учнів знаннями, скільки вчити їх ними користуватися, критично мислити.
   Вона також зазначила, що наразі в освітніх закладах проходять поточні ремонтні роботи. Вже в серпні відбудеться об’їзд та перевірено їх готовність до нового навчального року.
   Далі на нараді були розглянуті основні питання діяльності управлінь, відділів та секторів райдержадміністрації та окремих установ, організацій щодо забезпечення належної життєдіяльності району.