Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: shepetivkarda@gmail.com
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Проведено вебінар-нараду з питань організації та стану закупівель обладнання для 1-го класу нової української школи

   На виконання доручення голови обласної державної адміністрації Вадима Лозового, 19 липня 2018 року під керівництвом заступника голови обласної державної адміністрації Світлани Павлишиної та за участі керівників структурних підрозділів ОДА відбулась вебінар-нарада з питань організації та стану закупівель обладнання для 1-го класу нової української школи.
   Від району участь у вебінарі прийняли: заступник голови райдержадміністрації Ліліана Танасієнко, начальник управління освіти, культури, молоді, спорту та туризму Наталія Грабельнікова та працівники окремих структурних підрозділів адміністрації.
   Під час наради головну увагу було зосереджено на придбанні нових сучасних меблів та облаштуванні класів для першокласників: комп’ютерами, розвиваючими іграми, відповідним обладнанням та ін.
   Відмітимо, що на розгляд пленарного засідання чергової сесії Шепетівської районної ради, яка відбудеться 27 липня 2018 року, винесено проект рішення щодо виділення коштів із районного бюджету на облаштування класів нової української школи.