Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: shepetivkarda@gmail.com
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Шепетівщина жнивує

   Аграрії нашої держави проводять збирання озимого ріпаку, озимої пшениці, озимого ячменю та гороху врожаю 2018 року. Також жнивувати розпочала Шепетівщина.
   Станом на 17 липня, по району аграрії завершили збирання озимого ріпаку. Намолочено 6027 тонн з площі 1722 га, при середній врожайності 35,0 ц/га.
   У розрізі культур вже зібрано:
    озимої пшениці - 13881 тонн з площі 2239 га, це 34 % до відведених, при середній врожайності 62 ц/га;
    озимого ячменю - 7918 тонн з 196 га (57%), при середній врожайності 44,4 ц/га;
   гороху - 450 тонн з 150 га (13%), при середній врожайності 30 ц/га.
   Всього до збирання ранніх зернових і зернобобових культур в 2018 році підлягає 13,8 тис. га, в тому числі: озимої та ярої пшениці – 8,8 тис. га, озимого жита – 0,1 тис. га, озимого і ярого ячменю – 4,1 тис. га, вівса –0,03 тис. га, зернобобових – 1,2 тис. га.
   Головним спеціалістом відділу агропромислового розвитку Шепетівської райдержадміністрації Дяченко Б. В. та головним спеціалістом відділу контролю у сфері насінництва та розсадництва Стародубовою В. І. проведено об’їзд насінницьких ділянок у ТОВ «Лотівка Еліт», яке занесено до Державного реєстру суб’єктів насінництва та розсадництва на 2018 рік та володіє правом виробництва насіння для реалізації. Було оглянуто поля озимої пшениці сорту Ортегус, площа посіву 12,5 га, та гороху сорту Готівський на площі 75 га. Поля обкошені та чекають фази повної стиглості зерна.
   Слід мати на увазі, що вимоги до якості збирання насінницьких посівів більш високі, ніж до збирання посівів продовольчого і кормового призначення. Завдання насінництва полягає не тільки в розмноженні сортового насіння, а й у збереженні його високих сортових і посівних якостей. Тому в процесі розмноження насіння здійснюється постійний насіннєвий контроль. Насіннєвий контроль є державним та внутрішньогосподарським контролем сортових і посівних якостей насіння.
   Внутрішньогосподарський насіннєвий контроль покладається на агрономів – насіннєводів або головних агрономів господарств (суб’єктів насінництва). Мета внутрішньогосподарського контролю: усунення причин, які призводять до сортового засмічення, зниження якості насіння в процесі вегетації, збирання, очищення, складування, зберігання й транспортування. Головне завдання внутрішньогосподарського контролю домогтися виконання правил насінництва на всіх його етапах.
   Сортовий контроль починається з проведення сортових прочисток. Їх виконують протягом всього вегетаційного періоду в усіх фазах росту і розвитку рослин у міру з’явлення домішок та сильно уражених хворобами і пошкоджених шкідниками. Останню проводять перед збиранням. Після кожної прочистки складають акт.
   Внутрішньогосподарський насінний контроль також передбачає комплекс заходів з підготовки току й складів до приймання насіння: ремонт, дезінфекція приміщень та інвентарю.
   На якість насіння, яке буде засипано в комори, значною мірою впливає організація збиральних робіт. В зв’язку з несприятливими погодніми умовами, для недопущення проростання насіння в колосі та ураження хворобами, збирання врожаю в першу чергу слід почати з площ насінницьких посівів, переходячи з вищих репродукцій до нижчих.
   Також необхідно спланувати розміщення насіннєвої маси на токах, а заодно передбачити термінову очистку та сушку насіннєвого матеріалу. Необхідно вибирати оптимальний режим сушіння насіння, не допускати при сушінні підвищених температур. Чим вища вологість насіння, тим меншою має бути температура сушіння. Вологе насіння погано зберігається, швидко зігрівається, псується. Підвищення вологості насіння навіть на 2 % порівняно із стандартними значеннями зменшує його посівні якості. Таке насіння, як правило, використовують на продовольчі та фуражні цілі.
   При очищенні і сортуванні насіння потрібно суворо дотримуватися технологічних режимів:
   не допускати перевищення швидкості руху робочих органів (що часто роблять у гонитві за продуктивністю);
   максимально скоротити транспортувальну систему — особливо сильно травмують насіння норії (до 70% всіх транспортних травм), зернопульти і зернонавантажувачі;
   не допускати падіння зерна з великої висоти;
   не допускати збільшення кількості пропусків зерна через зерноочисні машини, правильно добирати потрібні решета.
   Чітке дотримання вимог внутрішньогосподарського контролю в кінцевому рахунку забезпечить гарантовано високу якість насіння.

Валентина Стародубова,
головний спеціаліст відділу контролю
в сфері насінництва та розсадництва
ГУ Держпродспоживслужби в Хмельницькій області

18 липня 2018