Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: shepetivkarda@gmail.com
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Дотримання мінімальних гарантій - на постійному контролі

   З метою детінізації доходів та відносин у сфері зайнятості населення, легалізації виплати заробітної плати найманим працівникам на виконання розпорядження голови Шепетівської райдержадміністрації від 10.07. 2018 року №253/2018-р, 17 липня 2018 року було проведено обстеження об’єктів господарювання, які знаходяться на території Ленковецької сільської ради.
   Протягом дня робочою групою у складі: голови робочої групи – першого заступника голови райдержадміністрації Сергія Пономарьова, заступника начальника управління соціального захисту населення з питань праці та соціально-трудових відносин Наталії Валькової, завідувача сектору податків і зборів з фізичних осіб Шепетівського відділення Славутської ОДПІ Ніни Ткачук, головного державного інспектора управління Держпраці у Хмельницькій області Алли Семенець, було обстежено об’єкти господарювання приватної власності, які знаходяться на території сіл Ленківці, Чотирбоки.
   Проаналізовано питання дотримання вимог законодавства у частині виплати мінімальної заробітної плати, дотримання умов праці. З роботодавцями та найманими працівниками проведена інформаційно-роз’яснювальна робота щодо легалізації трудових відносин.
   Розповсюджено відповідні пам’ятки щодо детінізації населення. Також, роботодавцям наголошено про оперативне вирішення вказаних недоліків.