Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: shepetivkarda@gmail.com
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Відбулось виїзне засідання Експертно-перевірної комісії Державного архіву Хмельницької області

   12 липня 2018 року, на базі архівного відділу Шепетівської райдержадміністрації, відбулося виїзне засідання Експертно-перевірної комісії Державного архіву Хмельницької області, яке проходило під головуванням заступника голови комісії, начальника відділу формування Національного архівного фонду та діловодства Раги В.С.
   Участь у засіданні взяли: керівник апарату райдержадміністрації Наталія Лінник, члени експертної комісії райдержадміністрації та виконавчого комітету міської ради, працівники установ та організацій міста і району, які відповідають за ведення архівної справи та діловодства.
   Після розгляду питань про нормативно-правове, науково-методичне та інформаційне забезпечення діловодства в організаціях, підприємствах і установах, членами комісії були розглянуті подані на погодження описи справ постійного зберігання: з кадрових питань (особового складу), історичні довідки, Положення про експертні комісії та архівні підрозділи, інструкції з діловодства.
   За результатами засідання прийняті відповідні рішення.