Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: shepetivkarda@gmail.com
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


ПРОФІЛАКТИЧНИЙ РЕЙД

   11 липня 2018 року, з метою запобігання порушення прав та інтересів дітей, своєчасного їх захисту та виявлення на території району сімей, де батьки не займаються вихованням дітей, не можуть, з різних причин, забезпечити їм належних умов для проживання або навчання, не піклуються про їх здоров’я, фізичний та духовний розвиток, працівниками служби у справах дітей спільно з працівниками ювенальної превенції Шепетівського відділу поліції та методистом з виховної роботи Судилківської сільської ради, проведено черговий профілактичний рейд «Діти вулиці», «Підліток» у селах Серединці, Березна та Городище.
   Під час рейду обстежено умови проживання 5 сімей, діти яких опинилися в складних життєвих обставинах, та які перебувають на профілактичному обліку та контролі у службі у справах дітей.
   За результатами рейдового заходу складені акти обстеження житлово-побутових умов, з батьками проведені індивідуально-профілактичні бесіди про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків по вихованню, утриманню та розвитку дітей.