Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: shepetivkarda@gmail.com
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Держпродспоживслужба інформує: Як вибрати портфель для першокласника?

   Збори в школу — не тільки клопоти, але й суперечки. Яку форму вибрати? Якому портфелю надати перевагу? Підлітки хочуть «модний», «не такий, як у всіх», а батьки - практичний і безпечний. Чи можуть батьки і діти домовитися, відшукавши бездоганний, у всіх сенсах, варіант?

   Який він, ідеальний портфель?

   Особливо відповідально до вибору портфеля потрібно підійти, якщо призначений він для учнів молодших класів. У малюка формується хребет, а значить, що ноша повинна бути і жорсткою, щоб вирівнювати спину, і досить м’якою, щоб не тиснути. Портфель має бути ортопедичний, в який вставлений каркас, обшитий пористим матеріалом. Він забезпечить рівномірний розподіл вантажу за тендітною спиною і сприятиме набуттю здорової, гарної постави.
   Також важливі широкі, м’які лямки, які ляжуть на плечі зручно. Додатковий бал - наявність на сумках світловідбивачів.
   Для батьків важливо, щоб гроші не були витрачені дарма. Варто врахувати: портфель зобов’язаний бути не тільки міцним, але водовідштовхувальним, адже школяр носить його у будь-яку погоду. Порада: не беріть портфель зі шкірозамінника або плівки, така річ не буде якісною та зручною для школяра. Сміливо погоджуйтеся на моделі з міцного, але легкого поліестеру. Простежте, щоб фурнітура виявилася надійною, застібки легко відкривалися, а всередині було досить відділень для різних канцелярських потреб, щоб помістилися альбоми, контурні карти, пенал.
   Сьогодні можна купити портфель на будь-який смак і з кишенею для мобільного телефону, і з конвертом для ноутбука. Зовнішній вигляд для дитини важливіше всіх перерахованих характеристик. Добре, що в магазинах портфелі на будь-який смак. Хлопці надають перевагу зображенням на портфелях машин і мотоциклів, юні модниці — романтичний принт в етностилі або стилі мілітарі, з різними декоративними елементами. Як бачите, ідеальний рюкзак існує. Він і нешкідливий, і міцний, і естетичний … І цілком по кишені.