Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: shepetivkarda@gmail.com
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


В рамках проведення місячника правових знань та правової культури «Рівні права - рівні можливості»:
Максимальний термін відпустки без збереження заробітної плати.

   Працівники мають право на два види відпусток без збереження заробітної плати — в обов’язковому порядку та за згодою сторін.
   Відпустки без збереження заробітної плати, які надаються в обов’язковому порядку це відпустки, які надаються за бажанням працівника в обов’язковому порядку, які можна також поділити, на ті, що надають:
   -щороку — для певних категорій працівників;
   - за певних обставин.
   Якщо працівник має право на одержання відпустки без збереження заробітної плати за кількома підставами, то, використавши відпустку за однією підставою, він може використати відпустки за іншими підставами. При цьому варто враховувати, що відпустка без збереження заробітної плати, яка певним категоріям працівників надається щорічно, надається лише за бажанням цих працівників і не може бути перенесена на наступний рік, а відпустки, надання яких передбачено за певних обставин (одруження, карантин тощо), надаються лише за наявності цих обставин і, загалом, можуть надаватися й кілька разів на рік.
   Відпустка без збереження заробітної плати, що надається за угодою сторін передбачена статтею 26 Закону України «Про відпустки». За сімейними обставинами та з інших причин працівникові може надаватися відпустка без збереження заробітної плати на термін, обумовлений угодою між працівником і власником або уповноваженим ним органом (далі — роботодавець), але не більше 15 к. д. на рік. Суттєвим є те, що для одержання такої відпустки одного тільки бажання працівника замало — обов’язковою умовою тут є згода сторін. Працівник у заяві на ім’я роботодавця про надання зазначеної відпустки має вказати сімейні обставини чи інші причини, що обумовлюють потребу в такій відпустці. Перелік цих причин законодавством не встановлено, оскільки поважність їх залежить від конкретних обставин в житті того чи іншого працівника. Тому рішення, надавати чи не надавати працівникові з певної причини зазначену відпустку, належить виключно до компетенції роботодавця.

Юридичний сектор апарату адміністрації