Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: shepetivkarda@gmail.com
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Проведено виїзне засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати в Грицівській ОТГ

   25 червня 2018 року у приміщенні Грицівської селищної ради під головуванням заступника голови адміністрації Ліліани Танасієнко відбулося виїзне спільне засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення та тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.
   З метою проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо дотримання у своїй діяльності вимог трудового законодавства на засідання були запрошені суб’єкти господарювання сіл Грицівської об’єднаної територіальної громади, які здійснюють діяльність у галузях торгівлі, лісопильного та сільського господарства.
   В роботі комісії взяли участь представники управління Держпраці у Хмельницькій області, Шепетівського відділення Славутської ОДПі, управління соцзахисту населення та Грицівської селищної ради.
   Відкриваючи засідання, Ліліана Танасієнко наголосила, що сьогодні виїзною робочою групою по легалізації тіньової зайнятості були обстежені об’єкти господарювання, які розташовані на території сіл В.Шкарівка, Онишківці та смт. Гриців. По результатам обстежень наймані працівники офіційно працевлаштовані. Заробітна плата найманих осіб у фізичних осіб-підприємців по смт. Гриців у середньому становить 3758гривень.
   Присутні суб’єкти господарювання озвучили свої проблемні питання, з якими вони стикаються у процесі своєї діяльності. На даний час основною проблемою керівників та фізичних-осіб підприємців є значна плинність кадрів: велика кількість кваліфікованих працівників звільняються і виїжджають на роботу за межи країни, так як рівень заробітної плати на підприємствах та у фізичних осіб-підприємців значно нижче ніж за кордоном.
   За результатами спільного засідання членами тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат та районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення дані відповідні доручення, а запрошених керівників та підприємців зобов’язано дотримуватись у своїй діяльності вимог трудового законодавства.

26.06.2018 р.