Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: shepetivkarda@gmail.com
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Дотримання мінімальних гарантій - на постійному контролі

   З метою детінізації доходів та відносин у сфері зайнятості населення, легалізації виплати заробітної плати найманим працівникам на виконання розпорядження голови Шепетівської райдержадміністрації від 05.06.2018 року №219/2018-р, 25 червня 2018 року було проведено обстеження об’єктів господарювання, які знаходяться на території Грицівської селищної ради.
   Протягом дня робочою групою у складі: заступника голови райдержадміністрації Ліліани Танасієнко, заступника начальника управління соціального захисту населення з питань праці та соціально-трудових відносин Наталії Валькової, завідувача сектору податків і зборів з фізичних осіб Шепетівського відділення Славутської ОДПІ Ніни Ткачук, головного державного інспектора управління Держпраці у Хмельницькій області Катерини Сулімко, було обстежено об’єкти господарювання приватної власності, які знаходяться на території сіл Онишківці, В. Шкарівка, Лотівка та см. Гриців.
   Проаналізовано питання дотримання вимог законодавства у частині виплати мінімальної заробітної плати, дотримання умов праці. З роботодавцями та найманими працівниками проведена інформаційно-роз’яснювальна робота щодо легалізації трудових відносин. Розповсюджено відповідні пам’ятки щодо детінізації населення. Також, роботодавцям наголошено про оперативне вирішення вказаних недоліків.

25.06.2018 р.