Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: shepetivkarda@gmail.com
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Відбулися урочистості з нагоди Дня державної служби

   Сьогодні у залі засідань районної ради відбувся урочистий захід з нагоди Дня державної служби, в якому взяли участь представники районних управлінь та відділів, структурних підрозділів районної державної адміністрації, ветерани державної служби.
   Розпочинаючи урочистості, голова райдержадміністрації Роман Підопригора зачитав присутнім вітання Президента України Петра Порошенка з нагоди Дня державної служби України. Від себе Роман Борисович додав: “Роль державного службовця зараз дуже важлива. Особливо, коли країна змінюється у всіх галузях свого розвитку. Найголовнішою ціллю всієї нашої роботи є виконання функціональних обов’язків, які націлені на покращення життя людей. З нагоди свята бажаю усім миру, добра, особистого щастя, успіхів в роботі”. До вітань приєднався заступник голови районної ради Артур Мовсісян.
   Також на свято завітав народний депутат України Роман Мацола. Він привітав всіх зі святом, і ветеранів, і діючих працівників державної служби, подякував за сумлінну працю на благо Держави та побажав їм міцного здоров’я, професійного зростання, добробуту, життєвої наснаги та нових здобутків на ниві служіння Державі.
   З нагоди професійного свята державні службовці були нагороджені Почесними грамотами та подарунками.
   Святкового настрою додала концертна програма, яку підготували для присутніх працівники районного будинку культури.

23.06.2018 р.