Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: shepetivkarda@gmail.com
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Шість років позбавлення волі з конфіскацією майна, крім житла

   За принципової позиції місцевої прокуратури під час судового розгляду кримінального провадження, вироком Шепетівського міськрайонного суду місцевого жителя визнано винуватим у вчиненні злочину, передбаченого ч.2 ст.307 КК України (незаконне придбання, зберігання, виготовлення особливо небезпечних наркотичних засобів, з метою збуту та збут особливо небезпечних наркотичних засобів, вчинений повторно) та призначено покарання у виді 6 років позбавлення волі з конфіскацією майна, крім житла.
   Так, в судовому засіданні встановлено, що житель міста, будучи раніше судимим за вчинення шахрайства, на шлях виправлення не став та вчинив нові умисні злочини, а саме придбав особливо небезпечний наркотичний засіб і макову солому, як сировину для виготовлення особливо небезпечного наркотичного засобу – концентрату з макової соломи, опію ацетильованого та канабісу, які виготовив за місцем свого проживання для подальшого збуту.
   В подальшому, останній упродовж липня минулого року неодноразово збув особливо небезпечний наркотичний засіб легендованим особам, за що отримав від останніх грошові кошти.
   Винуватість особи повністю доведена під час судового розгляду.

   Довідково: вирок суду законної сили не набрав та може бути оскаржений до суду апеляційної інстанції.

   Ірина Руденька,
   прокурор Шепетівської
   місцевої прокуратури

20.06.2018 р.