Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: shepetivkarda@gmail.com
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


До відома керівників промислових підприємств, які здійснюють діяльність на території Шепетівського району

   6 червня 2018 року у м. Хмельницький відбувся регіональний захід в рамках проведення Українського індустріального тижня, який проходить в Україні за підтримки Мінекономрозвитку, громадських та професійних об'єднань з 04 по 08 червня 2018 року.
   Український індустріальний тиждень включає в себе серію регіональних заходів, які будуть реалізовані при підтримці Німецького товариства міжнародного співробітництва G1Z за моделлю Європейського індустріального дня (EIJ Industry Day).
   Цей Проект дозволить українським компаніям у регіонах продемонструвати свій потенціал у сфері індустріального розвитку вибудувати діалог із державними структурами та окреслити можливості співпраці з європейськими партнерами. Органи державної влади, в свою чергу, матимуть можливість отримати якісний зворотній зв'язок з метою ефективного формування та реалізації промислової політики як у своєму регіоні, так і в країні в цілому. Водночас, в рамках проекту «Український індустріальний тиждень», що реалізується під патронатом Мінекономрозвитку за підтримки Офісу реформ Кабінету Міністрів України та Команди підтримки реформ Мінекономрозвитку, проводиться анкетування промислових підприємств.
   У зв'язку з цим, просимо керівників промислових підприємств, які здійснюють діяльність на території Шепетівського району чи міста обласного значення, заповнити анкету, яка знаходиться за електронною адресою (посиланням): www.surveyhero.eom/c/10752b04.

11.06.2018 р.