Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: shepetivkarda@gmail.com
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Незаконний обіг наркотиків та боротьба з ним

   Незаконний обіг наркотиків – це багатогранне явище, яке набирає достатньо швидкого поширення в суспільстві та молоді зокрема.
   Найстрашніше те, що вже підліткам шкільного віку вдалось скуштувати їх і наше молоде покоління, якому надалі належить народжувати дітей та керувати нашою державою, потерпають від цього згубного явища.
   В результаті зловживання наркотичними засобами настає інтелектуальна, фізична, психічна, моральна деградація особи, знижується її позитивна соціальна активність, звужується коло інтересів особи, що призводить до розпаду соціальних зв’язків. У свою чергу наркомани вчиняють суспільно-небезпечні діяння, що шкодять суспільним відносинам, а немедичне вживання наркотичних засобів суттєво підвищує загрозу зараження СНІДом.
   Проблема боротьби з незаконним обігом наркотиків не припиняє хвилювати Шепетівську місцеву прокуратуру. При цьому, у рамках боротьби з незаконним обігом наркотиків прокурорами Шепетівської місцевої прокуратури підтримувалося публічне (державне) обвинувачення та здійснювалося процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальних провадженнях указаної категорії.
   Зокрема, за принципової позиції державного обвинувача місцевої прокуратури вироком Шепетівського міськрайонного суду від 25.04.2018 засуджено до реального позбавлення волі за вчинення злочинів, передбачених ч.ч. 1, 2 ст. 307 КК України місцевого жителя К., який упродовж листопада 2017 року – лютого 2018 року на території міста Шепетівка у порушення вимог Законів України «Про наркотичні засоби, психотропні речовини і прекурсори» та «Про заходи протидії незаконному обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів та зловживанню ними» здійснював незаконне розповсюдження з корисливих мотивів наркотичні засоби – метадон, обіг якого обмежено.
   Крім того, 31.05.2018 Шепетівською місцевою прокуратурою на розгляд Шепетівського міськрайонного суду направлено обвинувальний акт відносно місцевого жителя Д., який обвинувачується у вчиненні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 307 та ч. 1 ст. 317 КК України щодо фактів незаконного придбання, зберігання та збуту ним особливо небезпечних наркотичних засобів – опію ацетильованого, а також надання приміщення для їх незаконного вживання.
   Наразі обвинувачений перебуває під вартою, а за вчинення вищевказаних злочинів останньому загрожує покарання до десяти років позбавлення волі з конфіскацією майна.

   Прокурор Шепетівської місцевої прокуратури
   радник юстиції Заремба О.І.

11.06.2018 р.