Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: shepetivkarda@gmail.com
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Легалізація заробітної плати та зайнятості населення – головне завдання сьогодення

   На виконання розпорядження голови Шепетівської райдержадміністрації від 5 квітня 2018 року №138/2018-р, з метою детінізації доходів та відносин у сфері зайнятості населення, легалізації виплати заробітної плати найманим працівникам, 13 квітня було проведено обстеження об'єктів господарювання, які знаходяться на території Михайлюцької та Городнявської сільських рад.
   До складу робочої групи увійшли: перший заступник голови адміністрації Сергій Пономарьов, заступник голови адміністрації Ліліана Танасієнко, заступник начальника управління соціального захисту населення з питань праці та соціально-трудових відносин Наталія Валькова, завідувач сектору податків і зборів з фізичних осіб Шепетівського відділення Славутської ОДПІ Ніна Ткачук та головний державний інспектор відділу з питань експертизи умов праці Управління Держпраці у Хмельницькій області Максим Мазур.
   Протягом дня було обстежено об’єкти господарювання приватної власності, які знаходяться на території сіл Михайлючка, Цмівка, Конотіп, Хмелівка, Майдан-Лабунь, Дубуївка, Заморочення, Броники та Городнявка.
   Проаналізовано питання дотримання вимог законодавства у частині виплати мінімальної заробітної плати, дотримання умов праці. З роботодавцями та найманими працівниками проведена інформаційно-роз’яснювальна робота щодо легалізації трудових відносин. Розповсюджено відповідні пам’ятки щодо детінізації населення. Також, роботодавцям наголошено про оперативне вирішення вказаних недоліків.
   За результатами обстеження порушені питання будуть розглянуті на відповідній комісії при Шепетівській РДА.

13.04.2018 р.