Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: shepetivkarda@gmail.com
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Організація оздоровлення дітей влітку

   12 квітня під керівництвом заступника голови Шепетівської райдержадміністрації Ліліани Танасієнко відбулось засідання оперативного штабу з питань організації оздоровлення та відпочинку дітей в Шепетівському районі у 2018 році.
   Відкриваючи засідання, Ліліана Петрівна наголосила, що оздоровлення - це комплекс спеціальних заходів соціального, виховного, медичного, гігієнічного, спортивного характеру, що забезпечують протягом відпочинкової зміни організацію дозвілля дітей та здійснюються в дитячому закладі оздоровлення та відпочинку. Протягом цього року заплановано належно оздоровити та підготувати до нового навчального року 850 дітей, які навчаються в школах району.
   «Однією з умов повноцінного оздоровлення та розвитку дітей є раціональний режим їх перебування в оздоровчому закладі. При складанні режиму мають бути враховані такі фактори, як тематика відпочинкових чи оздоровчих змін, природно-кліматичні умови, санітарно-гігієнічні вимоги, вимоги до харчування та сну дітей. Режим дня має забезпечити дітям максимальне перебування на свіжому повітрі, участь в оздоровчих, фізкультурних і спортивних заходах, достатня тривалість сну та повноцінне харчування», - наголосила заступник голови адміністрації.
   Оздоровити дитину можна буде в оздоровчих пришкільних (23) та наметовому таборах (1), у відділенні відновного лікування Шепетівської ЦРЛ, в оздоровчих таборах України. Так, планується оздоровити 80 дітей у таборі «Ювілейний» (Одеська область), 400 у відділенні відновного лікування Шепетівської ЦРЛ.
   Про те, як організувати належне оздоровлення дітей у відділенні відновного лікування Шепетівської ЦРЛ доповіла головний лікар ЦРЛ Валентина Савчук. Вона наголосила, що одним з найважливіших чинників збереження здоров’я та працездатності є правильно організоване харчування, яке сприяє фізичному та розумовому розвитку, зміцнює організм, створює бадьорий настрій. В окремих випадках харчування відіграє роль лікувального фактора (дієтичне, лікувальне харчування).
   Разом з тим, для організації оздоровлення дітей у наметовому таборі потреба у коштах становить 10 тис. грн. (для придбання наметів), у відділенні відновного лікування ЦРЛ - 11 тис. 600 грн. Тому, було прийнято рішення звернутись до селищного та сільських голів ОТГ з пропозицією взяти участь у співфінансуванні заходів оздоровчої компанії.
   За результатами засідання були дані доручення керівникам структурних підрозділів РДА, установ та організацій вжити заходів для належної організації оздоровлення дітей влітку.

   ДОВІДКОВО
   Для оптимального розподілу навантаження протягом дня та посилення оздоровчого ефекту доцільним є чергування видів діяльності дітей з врахуванням їх віку, статі, стану здоров’я та функціональних можливостей.
   У період літнього відпочинку особливу увагу необхідно приділяти питанням збереження життя та здоров’я дітей, попередженню дитячого травматизму, нещасних випадків.
   Батьки! Життя та здоров’я дитини у ваших руках! Щодня нагадуючи дитині елементарні правила безпеки, ви застерігаєте його від можливих травм.

12.04.2018 р.