Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: shepetivkarda@gmail.com
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


День методичного сервісу у Пліщинській школі

   30 березня відбувся день методичного сервісу з питань впровадження нового Державного стандарту початкової освіти на базі Пліщинської зош І-ІІІ ступенів. Учасниками були вчителі, що будуть працювати у 1 класі Нової школи, та заступники директорів шкіл з навчально-виховної роботи. День пройшов надзвичайно насичено. Учасники обговорили важливі питання реалізації Концепції нової української школи, порівняли старий та новий Державний стандарт, визначили особливості нового стандарту, отримали рекомендації щодо організаційно-методичної структури планування на місяць, тиждень, день, взяли участь у дискусії традиційне предметне та інтегроване навчання, отримали цінні рекомендації щодо тематичного та діяльнісного підходів до інтеграції.
   Крім того, учасники багато працювали практично у групах: моделювали нове освітнє середовище навчання першокласників, вправлялися у практичному використанні стін класної кімнати, готували і програвали з присутніми фрагменти ранкових зустрічей та фрагменти уроків з реалізації інтегрованого підходу до навчання. Заступники директорів удосконалювали свої вміння аналізувати урок у початковій школі та створювали модель методичної роботи з вчителями початкової ланки з питань впровадження нового Держстандарту, а педагоги висловили заступникам свої очікування від методичної роботи.
   Дирекція Пліщинської школи, вчителів початкових класів познайомили присутніх з системою роботи щодо впровадження нового Держстандарту початкової школи у їхньому закладі освіти, продемонстрували підготовлений для першокласників клас та його наповнення, детально зупинились на змістовому наповненні кожної зони, провели з присутніми кілька цікавих вправ з арттерапії, які вони використовують у роботі зі школярами.
   Учасники також мали змогу відвідати Плесенську школу і познайомитись з тим, як готуються до реалізації Концепції нової школи там.

02.04.2018 р.