Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: zagal@sheprda.gov.ua
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, Факс:5-12-58. E-mail: zagal@sheprda.gov.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Запобігання домашньому насильству, правопорушенням та злочинності

   12 лютого 2018 року районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді спільно з управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації, сектором превенції відділу поліції та міськрайонним відділом пробації проведено семінар-нараду та "круглий стіл" з фахівцями із соціальної роботи територіальних громад району на тему "Протидія насиллю в сім'ї" та "Протипожежна безпека в зимовий період".
   В семінарі взяли участь Ковальчук Ігор Петрович – в.о. начальника відділу пробації, Мельничук Олексій Володимирович - інспектор сектору превенції міськрайонного відділу поліції. В ході наради проаналізовано стан правопорушень та злочинності серед неповнолітніх та молоді в районі, визначені основні напрямки співпраці соціальної сфери з правоохоронними органами, органами місцевого самоврядування по роботі з особами з групи ризику, спільні профілактичні заходи в сім'ях та місцях відпочинку молоді (клуби, бари, кафе тощо).
   Спеціаліст управління соціального захисту населення Кравець Ігор Михайлович ознайомив присутніх з новим Законом України від 7 грудня 2017 року № 2229-VIII "Про запобігання та протидію домашньому насильству".
   Спільна робота відповідних служб, з якими укладені угоди про співпрацю, з сім'ями, підлітками та молоддю сприятиме зменшенню правопорушень та злочинності, випадків домашнього насильства.

12.02.2018 р.