Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Карла Маркса, 47. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району

Головна сторінка
Інформаційна довідка про район
Структура та керівництво
Вакансії
Розпорядження РДА
Нормативно-правові акти занесені до державного реєстру
Правоохоронна діяльність
Економіка
Агропромисловий комплекс
Сім'я, молодь, спорт
Охорона здоров'я
Освіта
Культура
Голодомор 1932-1933рр.
Доступ до публічної інформації
Плани роботи
Проекти рішень чергової сесії Шепетівської районної ради
Перейти на сайт Президента України
Перейти на сайт Верховної Ради України
Перейти на сайт КМУ
Перейти на сайт ВСУ
Інші державні ресурси
Сайт Хмельницької обласної державної адміністрації
Сайт Хмельницької обласної ради
Урядова телефонна

НОВИНИ


Відбулося розширене засідання колегії облдержадміністрації під керівництвом голови адміністрації Леоніда Пруса

Розвиток системи екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, посилення взаємодії органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, органів Пенсійного фонду України щодо захисту прав застрахованих осіб у соціальному страхуванні – саме ці питання виявилися пріоритетними на сьогоднішній колегії обласної державної адміністрації.
На виконання Закону України «Про екстрену медичну допомогу» від 05.07.2012р. в області реформовано систему екстреної медичної допомоги шляхом її об’єднання у структурі Хмельницького обласного Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. За рішенням органів місцевого самоврядування на базі Центру об'єднано всі станції, підстанції та пункти екстреної медичної допомоги (ЕМД) та затверджено Статут центру в новій редакції.
Основним критерієм ефективності функціонування системи ЕМД в області визначено дотримання нормативу прибуття бригади на виклик або до місця події у межах 10 хвилин у містах та 20 хвилин у сільській місцевості.
У Центрі функціонують 3 станції ЕМД як відокремлені структурні підрозділи: Кам’янець-Подільська – у південному, Хмельницька – центральному та Шепетівська – північному регіонах області. Вони включають 20 підстанцій ЕМД та 33 пункти постійного базування на базі медичних закладів.
Стосовно результатів спільної роботи місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, Пенсійного фонду України в області щодо захисту прав застрахованих осіб у соціальному страхуванні, в першу чергу варто зазначити, що за 8 місяців 2014 року досягнуто позитивних результатів. Своєчасно і в повному обсязі профінансовано 4,7 млрд. грн. на виплату пенсій. До бюджету Пенсійного фонду, що формується на території області, надійшло власних коштів 2111,2 млн. грн., що на 81,5 млн. грн. або на 4% більше ніж за відповідний період минулого року. 97,8% власних надходжень – частина єдиного внеску на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування
На переконання Леоніда Пруса, головним завданням діючої системи влади є послідовний курс підвищення стандартів життя громадян та їхнього добробуту. «Ми повинні постійно працювати, аби якість життя громадян досягла європейського рівня», – наголосив очільник області.