Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Карла Маркса, 47. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району

Головна сторінка
Інформаційна довідка про район
Структура та керівництво
Вакансії
Розпорядження РДА
Нормативно-правові акти занесені до державного реєстру
Правоохоронна діяльність
Економіка
Агропромисловий комплекс
Сім'я, молодь, спорт
Охорона здоров'я
Освіта
Культура
Голодомор 1932-1933рр.
Доступ до публічної інформації
Плани роботи
Проекти рішень чергової сесії Шепетівської районної ради
Перейти на сайт Президента України
Перейти на сайт Верховної Ради України
Перейти на сайт КМУ
Перейти на сайт ВСУ
Інші державні ресурси
Сайт Хмельницької обласної державної адміністрації
Сайт Хмельницької обласної ради
Урядова телефонна

НОВИНИ


Голова РДА Микола Дорощук відвідав Хутірський НВК

3 вересня голова Шепетівської райдержадміністрації Микола Дорощук разом із заступником голови Шепетівської районної ради Віталієм Бузилем відвідали Хутірський НВК. Вони, у супроводі директора школи Світлани Медвецької, оглянули приміщення навчального закладу, поспілкувались з педагогічним та учнівським колективами.
Знайомлячи гостей з територію та приміщення навчального закладу, директор школи розповіла, що у школі навчається 75 учнів, з них: 39 у початкових класах, 36 – у 5-9. Вона відзначила, що велика увага при навчанні приділяється національно-патріотичному вихованню школярів, заняттям фізкультурою, адже щоденні фізичні навантаження - запорука здоров`я та зміцнення імунітету. Також, у школі діти отримують повноцінні гарячі обіди: початкові класи харчуються за рахунок держави, старші учні – за батьківську допомога.
В свою чергу Микола Федорович зауважив, що у кожній школі, не залежно в місті вона знаходиться чи у селі, діти повинні відчувати турботу з боку держави. Забезпечення належних умов перебування дітей у школі - тепло, комфорт, матеріально-технічна база, надання якісної освіти - професійні кадри, виховання підростаючого покоління українців у дусі національних традицій, любові до Батьківщини - основне завдання керівників і шкіл, і територіальних громад.
«Ми об’їжджаємо територіальні громади району не для того, щоб проконтролювати діяльність місцевої влади, - пояснював очільник району. - Ми, насамперед, визначаємо пріоритетні напрямки для своєї подальшої роботи: на що слід звернути особливу увагу, які проблеми в конкретній територіальній громаді слід вирішувати першочергово. Приємно, коли жителі розуміють власну відповідальність за добробут свого села, налагоджують співпрацю з місцевими підприємцями. Адже мало просто провести благоустрій території чи зробити ремонт в закладах, важливо все це постійно підтримувати у гідному стані. Тільки тоді у селах пануватиме лад і порядок».
Приємною була зустріч керівників району із випускником школи – Іваном Гаврилюком, який виконує свій військовий обов’язок в зоні АТО та наразі перебуває у відпустці. Микола Федорович та Віталій Володимирович подякували військовослужбовцю за несення служби, поспілкувались про ситуацію яка склалась на Сході України, а також поцікавились матеріальним військовим забезпеченням вояка.
В ході зустрічі очільники району подарували для навчального закладу спортивний інвентар.