Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Карла Маркса, 47. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району

Головна сторінка
Інформаційна довідка про район
Структура та керівництво
Вакансії
Розпорядження РДА
Нормативно-правові акти занесені до державного реєстру
Правоохоронна діяльність
Економіка
Агропромисловий комплекс
Сім'я, молодь, спорт
Охорона здоров'я
Освіта
Культура
Голодомор 1932-1933рр.
Доступ до публічної інформації
Плани роботи
Проекти рішень чергової сесії Шепетівської районної ради
Перейти на сайт Президента України
Перейти на сайт Верховної Ради України
Перейти на сайт КМУ
Перейти на сайт ВСУ
Інші державні ресурси
Сайт Хмельницької обласної державної адміністрації
Сайт Хмельницької обласної ради
Урядова телефонна

НОВИНИ


Леонід Прус: Наше спільне завдання – створення системи упереджу вальних заходів, які б дозволили локалізувати негативні процеси в криміногенній ситуації

У прокуратурі Хмельницької області відбулась координаційна нарада керівників правоохоронних органів краю щодо стану запобігання і протидії злочинності та корупції, за участі представників органів виконавчої влади і місцевого самоврядування. Участь у засіданні взяв голова обласної державної адміністрації Леонід Прус.
Він відмітив появу системної та комплексної роботи, на його думку стала відчутною тенденція до більш глибокої взаємодії у боротьбі зі злочинністю та корупцією на обласному рівні.
Більш принциповим стало реагування на звернення громадян, у тому числі на заяви і повідомлення про правопорушення.
«Наше спільне завдання – створення системи упереджу вальних заходів, які б дозволили локалізувати негативні процеси в криміногенній ситуації,» - сказав Леонід Прус.
«Поширеність корупції та інших злочинних проявів вимагає від нас об’єднати зусилля щодо попередження і розкриття злочинів, - звернувся до присутніх прокурор області Олег Синишин. – Адже в умовах, коли в країні відбуваються воєнні дії, на правоохоронні органи лягає подвійна відповідальність за захист потерпілих громадян і держави від неправомірних посягань».
Він зазначив, що завдяки спільним заходами правоохоронних органів Хмельниччини розкрито більше половини кримінальних правопорушень, не допущено росту загального рівня злочинності. Попри це, нерозкритими залишаються ще понад 3 тисячі крадіжок та грабежів. Недостатня увага приділяється профілактичній роботі із попередження злочинів, розповсюдженню у розважальних закладах алкоголю і наркотиків, фактам розкрадання бюджетних коштів, спрямованих на гуманітарні програми.
Олег Синишин наголосив, що пріоритетом у діяльності правоохоронних органів області є скоординована протидія корупції, в тому числі її організованим формам. Із направлених цьогоріч до суду 25 обвинувальних актів у корупційних кримінальних провадженнях, третина – про одержання неправомірної вигоди. При цьому найбільша зафіксована сума хабара становить 3 тисячі доларів.
Прокурор області констатував виявлені поодинокі факти корупційних діянь у сфері освіти, при здійсненні державних закупівель. Водночас – жодного виявленого в галузі приватизації, охорони здоров’я, банківській системі.
За його словами, відсутня системність у викритті спецпідрозділами корупціонерів серед посадовців вищих категорій. Зі складених правоохоронними органами в поточному році 73 протоколів про адміністративні корупційні правопорушення більше половини – про порушення вимог фінансового контролю. За наявності в області понад 8 тисяч державних службовців до адмінвідповідальності за корупцію притягнуто лише одного держслужбовця 6 категорії.
«Громада чекає від нас усіх реальних результатів, - наголосив прокурор області. – І досягти їх можна лише тоді, коли протидіяти корупції і злочинності спільно і рішуче».