Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Карла Маркса, 47.
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (8-038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-85. Прапор Шепетівського району
Головна сторінка
Iнформаційна довідка про р-н
Структура та керівництво
Розпорядження
Нормативно-правові акти занесені до державного реєстру
Правоохоронна діяльність
Економіка
Агропромисловий комплекс
Сім'я, молодь, спорт
Охорона здоров'я
Освіта
Культура
Голодомор 1932-1933рр.


Перейти на сайт Президента України
Перейти на сайт Верховної Ради України
Перейти на сайт КМУ
Перейти на сайт ВСУ
Сайт Управління Головдержслужби України в Хмельницькій області
Сайт Хмельницької обласної державної адміністрації
Сайт Хмельницької обласної ради
Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва

Написати листа до 
Шепетівської РДА

НОВИНИ

Микола Янович Азаров у рамках робочого візиту у Хмельницькій області відвідав Державний навчальний заклад «Вище професійне училище № 11 м. Хмельницького»

На сьогодні особливо актуальним питанням є якісна підготовка висококваліфікованих робітничих кадрів як визначальна умова розвитку економіки держави. Ця проблема потребує постійної уваги органів державної влади.
Саме тому, 17 січня 2012 року Прем’єр-міністр України Микола Янович Азаров у рамках робочого візиту у Хмельницькій області відвідав Державний навчальний заклад «Вище професійне училище № 11 м. Хмельницького».
Главу Уряду супроводжували Василь Ядуха - голова Хмельницької обласної державної адміністрації, Микола Дерикот - голова Хмельницької обласної ради, В’ячеслав Супрун - директор Департаменту професійно-технічної освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України.
У ході візиту Прем’єр-міністр ознайомився з організацією навчально-виробничого процесу навчального закладу, який здійснює підготовку робітничих кадрів для машинобудівної галузі. Зокрема, це слюсарі-електрики з ремонту електроустаткування, слюсарі з ремонту автомобілів, рихтувальники кузовів, токарі, електрозварники на автоматичних та напівавтоматичних машинах. За п’ять останніх років у навчальному закладі підготовлено близько 1,5 тисячі кваліфікованих робітників. Щорічно 57% випускників отримують робітничу кваліфікацію з двох і більше професій.
Микола Янович відвідав навчальні майстерні, ознайомився з роботою навчально-виробничої дільниці, оглянув виставку робіт технічної творчості учнів з художньої обробки металу.
Директор училища Василь Селізар презентував систему роботи навчального закладу щодо впровадження енергозберігаючих технологій та сучасних технологій зварювального виробництва, надання платних послуг з виготовлення виробів з металу і ремонту автомобілів та реалізації обласної програми з виготовлення шкільних парт і обладнання. У навчально-виробничій майстерні училища Микола Янович власноруч завершив виготовлення Малого Герба України, який передано у музей навчального закладу.
Микола Янович обговорив з учнями і педагогічним колективом проблеми та перспективи здобуття робітничих професій, можливості працевлаштування випускників, зосередив увагу на рівні оплати праці педагогів та зазначив, що тільки спільними зусиллями можна забезпечити розвиток та стабільність економіки держави.
На завершення візиту Прем’єр-міністр подарував учнівському колективу плазмовий телевізор.
В рамках зустрічі з Главою Уряду Директор Департаменту професійно-технічної освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України В’ячеслав Супрун провів нараду з керівниками закладів профтехосвіти області з питань якісної підготовки робітничих кадрів та окреслив пріоритетні напрями роботи системи ПТО України у 2012 році.

За матерiалами сайту Хмельницької облаcної державної адміністрації