Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Карла Маркса, 47. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району

Головна сторінка
Інформаційна довідка про район
Структура та керівництво
Вакансії
Розпорядження РДА
Нормативно-правові акти занесені до державного реєстру
Правоохоронна діяльність
Економіка
Агропромисловий комплекс
Сім'я, молодь, спорт
Охорона здоров'я
Освіта
Культура
Голодомор 1932-1933рр.
Доступ до публічної інформації
Плани роботи
Проекти рішень чергової сесії Шепетівської районної ради
Перейти на сайт Президента України
Перейти на сайт Верховної Ради України
Перейти на сайт КМУ
Перейти на сайт ВСУ
Інші державні ресурси
Сайт Хмельницької обласної державної адміністрації
Сайт Хмельницької обласної ради
Урядова телефонна

НОВИНИ


Восени Уряд представить "план Маршалла" для України

Кабінет Міністрів України вийшов з пропозицією підготовки і реалізації плану відбудови, розрахованого на два роки – «плану Маршалла» для України. Уряд розкриє цей план в перші сесійні дні Верховної Ради України у вересні, - повідомив на засіданні Уряду в середу, 9 липня, Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк.
Арсеній Яценюк зазначив, що 8 липня урядова делегація на чолі з Віце-прем'єр-міністром України - Міністром регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Володимиром Гройсманом взяла участь у підготовчому засіданні Конференції донорів та інвесторів у Брюсселі: «Вчора у Брюсселі всі країни-члени ЄС, представники міжнародних фінансових організацій, США, Японія, Канада провели підготовче засідання для того, щоб восени провести велику донорську конференції для України».
«Уряд України вийшов з пропозицією підготовки і реалізації плану відбудови для України, розрахованого на два роки. В Європі були приклади таких планів відбудови – так званий план Маршалла. Це буде план Маршалла для України», - підкреслив Глава Уряду.
За його словами, Кабінет міністрів розпочав роботу, щоб у вересні представити план відбудови українському народу. Це відбудеться в перші сесійні дні роботи Верховної Ради України у вересні.
Арсеній Яценюк зазначив, що видав відповідні доручення для підготовки і узгодження плану відбудови на найближчі два роки.
У найближчі два роки, вважає Глава Уряду, основними елементами економічного розвитку країни мають бути продовольство і енергетика: «Це основні елементи цього плану, дві базові цілі». «Забезпечення внутрішнього ринку продовольством, його експорт та розвиток аграрного сектору. Енергетичний блок – це зменшення енергоспоживання, збільшення видобутку і побудова нових електричних мереж і генерацій. Це два основні елементи економічного розвитку країни в найближчі два роки», - сказав він.
Глава Уряду також повідомив, що західні партнери готові розглядати питання страхування українського експорту та інвестицій в Україну: «Це буде реальним кроком до того, що інвестори не будуть боятися вкладати гроші в Україну, тому що їхні ризики будуть застраховані. Це буде реальним кроком, щоби на відкритий ринок Європейського Союзу все-таки пішли українські товари».
У той же час, Арсеній Яценюк зазначив, що «категорично не задоволений тим, як використовуються можливості щодо експорту українських товарів до країн-членів Європейського Союзу».
Він звернувся до Міністерства економіки: «Для нас кожен зароблений долар і євро – це вагома підтримка української економіки, це створене робоче місце і завоювання нових ринків».
Глава Уряду також повідомив, що урядова делегація підняла в Брюсселі питання плану відбудови, пов’язаної з антитерористичною операцією на сході України. «Ми отримали схвальне сприйняття декількох додаткових пунктів, які безпосередньо стосуються сходу України», - зазначив Арсеній Яценюк, додавши, що ці пункти стосуються коштів і технічної допомоги на облаштування кордону з Російською Федерацією та відновлення інфраструктури Донеччини і Луганщини.